To byly devadesátky! 30 málo známých fotek celebrit z té doby, které fanoušci milují

30. listopadu 2018 • 06:00
Jennifer Aniston v Paříži (1998) • Foto: Instagram @90sanxiety

Devadesátá léta jsou cool nejen v módě, ale i na Instagramu. Na této sociální síti se totiž těší přízni fanoušků účty, které schraňují nejrůznější momentky i památné snímky celebrit právě z této dekády. Pojďte si s námi zavzpomínat.

Leonardo DiCaprio v době, kdy byl ještě sexy floutkem z Titanicu nebo Jennifer Aniston v outfitu, který by dnešní mladé holky mohly v podstatě celý okopírovat. Anebo David Beckham coby mladý metrosexuál, který právě sbalil Posh Spice! Princezna Diana v letních leopardích šatech! Atraktivní Donatella Versace. Michael Jackson po boku Madonny. To jsou dnes oblíbené důkazy, jak jiná a (z módního hlediska) podobná byla tolik uctívaná a vzpomínaná devadesátá léta.

Kdo byl už tehdy cool a slavný, je i teď a naopak. Brad, Jennifer, Winona, Leonardo, Angelina, Penélope, Kate, Cindy, Victoria, David a řada dalších možná už překročila čtyřicítku nebo i padesátku, ale pro fanoušky na Instagramu jsou jejich fotky z mládí dodnes inspirací. Důkazem jsou účty jako 90s anxiety, 90s babes, 90s celeb vibes a podobné, které sleduje několik stovek tisíc lidí. 

Podívejte se do fotogalerie na málo známé fotografie hvězd, které jsme tehdy obdivovali.

Fotogalerie

30 fotografií

Klíčová slova:  instagramcelebritydevadesátky
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy