Slavné romance ve filmu: Pamela Anderson a Tommy Lee | Ženy.cz
 


Pam a Tommy, Liz a Dick: Slavné lásky ve filmu. Jak to bylo doopravdy?

17. srpna 2021 • 06:00
To je ale podoba! Podívejte se na slavné páry ve skutečnosti a filmu • Foto: Hulu, Profimedia.cz

Rocková hvězda a sexbomba, to nemůže skončit dobře. Očekávaná minisérie o bouřlivém vztahu Pamely Anderson a Tommyho Lee diváky mimo jiné láká díky úžasné podobě mezi skutečnými milenci a jejich hereckými představiteli. Není to samozřejmě poprvé, kdy se filmařům podařilo na plátno velmi věrohodně převést slavný milostný příběh.

Láska si nevybírá a někdy dokáže být pěkně destruktivní. O tom by své mohli vyprávět Pamela Anderson, blonďatá sexbomba, jako herečka známá hlavně v červených plavkách a ze seriálu Pobřežní hlídka a její osudový muž, Tommy Lee, bubeník kapely Mötley Crüe. Tihle dva se potkali v únoru roku 1995. Okamžitě si navzájem propadli a za pouhých 96 hodin si řekli své ano. Na pláži. V bikinách. Prostě romantika. Matka nevěsty se o sňatku dcery dozvěděla až ze stránek magazínu People. Pro Pamelu to bylo první manželství, pro Tommyho už druhé; před Pam žil sedm let s blondýnou číslo jedna – s herečkou Heather Locklear.

TIP NA VIDEO: Připomeňte si znělku seriálu Pobřežní hlídka

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka VIDEO youtube.com, NBC

Ačkoliv by se mohlo zdát, že když si někoho vezmete jen čtyři dny po vašem prvním setkání, vztah moc dlouho nevydrží, Pamela a Tommy se vlastně docela překonali. Vydrželi spolu tři roky a upletli si dvě děti; dva syny, Brandona Thomase a Dylana Jaggera. Rozhodně to ale nebyl pohodový svazek. Za fyzické napadení manželky se Tommy Lee dostal před porotu a byl odsouzen k šesti měsícům vězení.

I po definitivním úředním rozchodu se spolu ti dva ještě nějaký čas scházeli a zase divoce rozcházeli. Koneckonců, jejich osobní drama plnilo stránky bulvárních časopisů celou druhou polovinu 90. let a i díky dnes už proslulé sex tape, kterou spolu natočili, společně vytvořili jakýsi živoucí symbol své doby.

O této slavné lásce pojednává očekávaná osmidílná minisérie Pam & Tommy, za kterou stojí společnost Hulu s Lily James a Sebastianem Stanem v rolích ústředního páru. Britská herečka James je namaskovaná k nepoznání a od skutečné Pamely se téměř neliší. A na Stanovi, kterého můžete znát jako Buckyho z marvelovských filmů o Kapitánovi Amerika, se maskéři také vyřádili.

Kdy bude seriál k vidění, to zatím není jisté. 30. července 2021 totiž v Los Angeles teprve skončilo natáčení. Už teď se na to ale těšíme. Co vy? Pokud vás lákají skutečné osudy slavných milenců, inspirujte se v následující galerii. Vybrali jsem několik snímků, kterým se převod reality na stříbrné plátno opravdu povedl.

Fotogalerie: Pamela, Tommy a ti další aneb Slavné romance ve filmu

Fotogalerie

24 fotografií

Autor: Kateřina Horáková
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy