Styl princezny Diany inspiruje celebrity. Nosí ho Katy Perry i Harry Styles!

15. listopadu 2019 • 06:00
Katy Perry v Indii na festivalu One Plus Music • Foto: Profimedia.cz

Nejen vévodkyně Kate a Meghan vzdávají svými outfity hold princezně Dianě. Tento týden se jím nechaly inspirovat i dvě současné hvězdy populární hudby.

Zpěvačka Katy Perry tento týden zažila výjimečné setkání. Přijala totiž pozvání organizace The British Asian Trust, jejímž patronem je princ Charles, a tak se s jeho výsostí potkala den před jeho jednasedmdesátými narozeninami. Princ Charles je právě v Bombaji na dvoudenní královské cestě, Katy Perry zde mimo to byla hlavní hvězdou festivalu One Plus Music.

Katy Perry pro setkání s princem Charlesem zvolila květinové koktejlky od amerického návrháře nepálského původu Prabala Gurunga, kterými nápadně připomněla oblíbený styl princezny Diany, jež byla v osmdesátých letech jednou z nejvýraznějších módních ikon.

Princezna Diana v roce 1986 v šatech návrháře Bruce Oldfielda Princezna Diana v roce 1986 v šatech návrháře Bruce Oldfielda Autor: Profimedia.cz

Zajímavé je, že tentýž večer se stylem princezny Diany inspiroval i zpěvák Harry Styles, který se v New Yorku ukázal v odvážném retro outfitu, který korunoval vestou s motivem beránků od francouzské značky Lanvin. V podobně výrazném svetru se princezna Diana ukázala v roce 1983 na turnaji v pólu. Také jí zpod něj vykukoval košilový límec, navíc ještě ozdobený černou mašlí. Princeznin svetr pocházel od značky Warm & Wonderful a byl ještě vtipnější – mezi bílými ovcemi se totiž nacházela jedna černá. 

Harry Styles ve vestě Lanvin Harry Styles ve vestě Lanvin Autor: Profimedia.cz
Princezna Diana v roce 1983 ve svetru značky Warm & Wonderful Princezna Diana v roce 1983 ve svetru značky Warm & Wonderful Autor: Profimedia.cz

Nápaditým stylem Diany se už dříve inspirovala také Victoria Beckham, která předvedla outfit ze své aktuální kolekce – fialový svetr doplněný o zářivě červenou sukni. Zdánlivě nesourodé barvy si rovněž troufla už před desítkami let nosit Diana – jednou v Hong Kongu v roce 1989 a také v roce 1992 v Indii, kde vznikly její proslulé „osamělé“ fotky u Tádž Mahalu. Kruh se uzavírá. 

Victoria Beckham v outfitu z vlastní kolekce Victoria Beckham v outfitu z vlastní kolekce Autor: Profimedia.cz
Princezna Diana v roce 1992 u indického paláce Tádž Mahal Princezna Diana v roce 1992 u indického paláce Tádž Mahal Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy