Rychlotrend z Instagramu: Póza ála bolí mě hlava! Proč je teď tak populární?

1. července 2018 • 06:00
Kendall Jenner
Kendall Jenner • Foto: Instagram.com @kendalljenner

Všimli jste si toho, že největší hvězdy Instagramu se při focení drží za hlavu, jako kdyby je bolela? Ačkoliv se pózy nazývají "headache pose" nebo "migraine pose", nejedná se o žádnou hromadnou migrénu nebo kocovinu ze společného večírku. Je to prostě nový trend, který je ovšem sofistikovanější, než na první pohled vypadá!

Pózování s rukama na obličeji proslavila známá make-up artistka slavných Nam Vo. Podle ní jsou ruce skvělým pomocníkem, jak obličej na fotku maximálně vylepšit. Když si hlavu správně chytnete, natáhnete si kůži, zvýrazníte lícní kosti a zvednete obočí. V podstatě tato póza funguje jako dočasný facelift. 

Podle Nam Vo je pózování s rukama na tváři také velmi svůdné a tajemné. A v neposlední řadě se pochlubíte nejen perfektním líčením, ale i dokonalou manikúrou. 

💄💋@bobbibrown x #namvoglow

Příspěvek sdílený Nam Vo ✨GLOW💫 (@namvo),Bře 16, 2018 v 2:19 PDT

 

Póza "bolí mě hlava" se dokonce objevila i na titulce magazínu Love. Na coveru je modelka Kylie Jenner, která si jednu ruku tiskne ke spánku. Rozhodně to není náhoda. O líčení se totiž postarala právě Nam Vo. 

Finally out @kyliejenner for ❤️LOVE ❤️ magazine 🙏

Příspěvek sdílený Nam Vo ✨GLOW💫 (@namvo),Pro 25, 2017 v 1:32 PST

 

A pak už se spustila řetězová reakce. Trendy pózování propadla i sestra Kylie Jenner Kendall, která je mimochodem nejlépe placenou modelkou současnosti. Nový trend si samozřejmě vyzkoušelo i populární sesterské duo Gigi a Bella Hadid.

 

 

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy