Kendall a Kylie naštvaly fanoušky kolekcí triček. Musely se omluvit

Známé duo z klanu Kardashian-Jenner, sestry Kendall a Kylie, to poněkud nedomyslely se svou novou kolekcí vintage triček, které chtěly prodávat pod svou značkou. Inspirovaly se vizuály legendárních hudebníků a od fanoušků sklidily tvrdou kritiku. 

Popularita některých kapel, jako jsou The Doors, Pink Floyd nebo Kiss, je zkrátka nesmrtelná, a tak i v roce 2017 stojí fanoušci o to, aby je mohli nosit na tričku. To si zřejmě řekly i sestry Kendall a Kylie Jenner a nechaly pro svou značku Kendall + Kylie vytvořit kolekci triček s kontroverzními potisky – na ikonická loga kapel jako Metallica nechaly natisknout portrét Kendall nebo třeba instagramovou fotografii, jak Kylie leze z bazénu. Místo vřelého přijetí od fanoušků ale schytaly studenou sprchu.

Jak může být tričko s instagramovou fotkou považováno za vintage?
Jsem si jistá, že Metallica o tomhle nemá ani tušení. Jak můžete prsknout svoji fotku na jejich logo a nazývat to vlastním designem?

Zatímco někteří si stěžovali na pofidérní spojení hvězdiček, které proslavila reality show Keeping Up With the Kardashians, s legendami rocku či rapu, jiní se rozčilovali, že porušují autorská práva. Našlo se také dost těch, kteří "křičeli", že jsou jejich trička za 125 dolarů (zhruba 2800 Kč) totálně předražená.

Holky chtě nechtě musely přiznat chybu, stáhnout trička z prodeje a veřejně se omluvit: "Tento design nebyl dobře promyšlený a my se hluboce omlouváme každému, koho mohl naštvat nebo urazit včetně rodin těchto umělců. Jsme velkými fanynkami jejich hudby a rozhodně jsme nechtěly vyjádřit neúctu v jakémkoli smyslu." Kendall a Kylie následně smazaly všechny fotky ze svých účtů, na nichž novou kolekci propagovaly, a slíbily, že se z této chyby poučí.

Podívejte se do fotogalerie, čím přesně to Kendall a Kylie přepískly.

Kendall a Kylie, které mají dnes na sociálních sítích desítky milionů fanoušků, proslavila reality show Keeping Up With the Kardashians. Podívejte se na ukázku, kde řádí ještě jako malé holky.