Nejstylovější slavné sestry: Které z nich šlapou na paty Kate a Pippě?

8. srpna 2019 • 06:00
 • Ségry, nerozlučné kámošky, světově proslulé celebrity a módní ikony  tak přesně tohle je spojuje! Našli jsme slavné sestry, které společně prorazily do VIP světa, nezapomněly, že rodina je vždy na prvním místě, a jsou skvělou módní inspirací pro každou z nás. 

  Beyoncé & Solange Knowles

  Obě výrazně ovlivňují současnou hudební scénu (Beyoncé rozhodně víc) a obě mají vytříbený styl, který je zábavný, neokoukaný a slušivý. Solange (33) má vlastní web věnující se mimo jiné umění a designu a Beyoncé (37) zase svou kreativitu vložila do vlastní značky Ivy Park. 

  Solange a Beyoncé Solange a Beyoncé Autor: profimedia.cz

  Další slavné a stylové sestry najdete na další stránce >>>

 • Gigi & Bella Hadid

  Tohle sesterské duo si doslova podmanilo přehlídková mola. V současné době patří mezi nejpopulárnější modelky, o které se přetahují ti nejpřednější návrháři. Talent a krásu bezpochyby zdědily po mamince Yolandě, která se v mládí také věnovala modelingu. Gigi (24) aktuálně spolupracuje se značkami Reebok a Tommy Hilfiger a my se těšíme, s jakou značkou se spojí Bella (22). Rozhodně to nebude dlouho trvat. 

  Bella a Gigi Bella a Gigi Autor: profimedia.cz
 • Mary-Kate & Ashley Olsen

  Tak tahle slavná dvojčata ani není třeba představovat. Poprvé se Olsenky (33) objevily na televizních obrazovkách, když jim byl necelý rok. V seriálu Plný dům sdílely roli malé Michelle Tanner dlouhých osm let. Pak přišel další hit v podobě snímku Malé dohazovačky, který je nostalgickou vzpomínkou na dětství pro každé devadesátkové dítě. Později se rozhodly vydat jiným směrem a společně založily módní značku The Row, která se doslova raketovou rychlostí dostala mezi světovou špičku.

  Ashley a Mary-Kate Olsen Ashley a Mary-Kate Olsen Autor: profimedia.cz

   

 • Vévodkyně Kate & Pippa

  Přestože Kate (37) a Pippu (35) nevidíme příliš často společně, jejich vztah je opravdu blízký. A styly obou z nich jsou tak inspirativní. Cokoliv si některá z nich oblékne, vzápětí se beznadějně vyprodá. Takový módní vliv má jen málokdo. 

  Kate a Pippa Kate a Pippa Autor: profimedia.cz
 • Paris & Nicky Hilton

  Hotelové dědičky a jejich těsné růžové oblečky jsou dodnes symbolem začátku milénia. Jejich styl se samozřejmě dávno změnil, je usedlejší (v dobrém slova smyslu) a mnohem inspirativnější. Obě měly vlastní značky, které sice příliš úspěšné nebyly, ale to holky Hiltonovi rozhodně neodradilo. Podle všeho brzy chystají nový módní počin. 

  Paris a Nicky Paris a Nicky Autor: profimedia.cz
 • Penélope & Mónica Cruz

  Penélope (45) byla jednou z múz Karla Lagerfelda a oficiální tváří Chanel, ale také její mladší sestra Mónica (42) má s módou co do činění. Společně například navrhly kolekci pro Mango. Tyhle španělské sestry jsou a rozhodně ještě dlouho budou inspirovat milovnice módy i návrháře po celém světě. 

  Penélope a Mónica Penélope a Mónica Autor: profimedia.cz
 • Cara & Poppy Delevingne

  Čerstvě provdaná Cara Delevingne (26) je bezpochyby jednou z nejtalentovanějších tváří současnosti. Kromě toho, že patří mezi modelingovou špičku, má také velice slibně rozjetou hereckou kariéru. A stejně talentovaná, i když o něco méně populární je také její starší sestra Poppy (33).

  Cara a Poppy Cara a Poppy Autor: profimedia.cz
 • Kendall & Kylie

  Tyhle holky ovládají svět, ať se nám to líbí nebo ne. Kendall (23) je už dva roky po sobě nejlépe placenou modelkou světa, na Instagramu ji sleduje neuvěřitelných 114 milionů lidí. A Kylie? Ta se může pyšnit ještě větším počtem followers  142 milionů. Společně založily módní značku Kendall + Kylie, která je neuvěřitelně úspěšná. A aby toho nebylo málo, Kylie (21) si založila i vlastní značku kosmetiky Kylie Cosmetics. Zkrátka, na co tyhle ségry sáhnou, to se jim daří!

  Kylie a Kendall Kylie a Kendall Autor: profimedia.cz
 • Elle & Dakota Fanning

  Elle (21) a Dakota (25) září na filmových plátnech už od dětství! A nejenom tam! Kdykoliv se objeví na červeném koberci, jsou hvězdami večera, protože jejich modely jsou vždy bezchybné. Elle svůj vytříbený styl předvedla na letošním filmovém festivalu v Cannes, kde coby nejmladší porotkyně všem několikrát vyrazila dech. 

  Dakota a Elle Dakota a Elle Autor: profimedia.cz
 • Kate & Rooney Mara

  O něco starší, ale neméně inspirativní jsou také setry Kate (36) a Rooney (34) Mara, které jsou obě úspěšnými herečkami a zároveň i módními ikonami. Obě sází na minimalistický styl. Kate navíc už několik let podporuje takzvané cruelty-free designéry. 

  Rooney a Kate Rooney a Kate Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy