Největší módní hvězda Cannes: 21letá porotkyně, která se nebojí kýče! | Ženy.cz
 


Největší módní hvězda Cannes: 21letá porotkyně, která se nebojí kýče!

24. května 2019 • 06:00
Elle Fanning v Cannes na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu • Foto: Profimedia.cz

Jestli se ve vás skrývá duše malé holčičky, která tajně zaplesá pokaždé, když vidí princeznovské róby s pentlemi a květinovými výšivkami, pak pro vás máme novou módní ikonu. Nejmladší porotkyně z Cannes Elle Fanning totiž na červeném koberci září jako moderní princezna od Disneyho. S tím rozdílem, že šaty pro ní nešijou myšky a víly, ale nejrenomovanější módní domy. A i její styl mimo červený koberec stojí za to!

Elle Fanning na červený koberec vrací nefalšovaný hollywoodský glamour ve stylu Grace Kelly nebo Audrey Hepburn. Poprvé na něm přitom stála už v pěti letech, když se vydala stejnou cestou jako její starší sestra Dakota  jejím vůbec prvním filmem byl v roce 2001 snímek Jmenuji se Sam, ve kterém si zahrála mladší verzi své sestry. Poté následovaly filmy jako Babel, Podivuhodný případ Benjamina Buttona nebo Zloba – královna černé magie.

Elle Fanning v šatech Dior Elle Fanning v šatech Dior Autor: Profimedia.cz

Už jako dětská hvězda nosila Elle na červený koberec saténové šatičky v pastelových barvách nebo džíny s vyšívanými kytičkami a s trochou nadsázky můžeme říct, že jí tento styl vydržel.

Sestry Dakota a Elle Fanning v roce 2003 Sestry Dakota a Elle Fanning v roce 2003 Autor: Profimedia.cz
Elle Fanning v šatech Gucci Elle Fanning v šatech Gucci Autor: Profimedia.cz

Elle Fanning na červeném koberci je zkrátka snem každého návrháře (však má také za sebou několik prestižních módních kampaní, například pro značku Miu Miu nebo pro klenotnictví Tiffany). Zatímco když jen tak spěchá do posilovny, nebojí se herečka vypadat nedbale (dalo by se říct až ošklivě), velké večerní róby dokáže díky svému přirozenému šarmu a holčičí bezelstnosti, která z ní vyzařuje, prodat doslova s pohádkovou aurou.

A tomu odpovídá i její styl mimo červený koberec, mimochodem v Cannes silně inspirovaný zlatou érou 60. let a stylem Jackie Kennedy. Pastelové odstíny, zkrácené délky, velké kulaté brýle, nízké "kitten" podpatky a kabelka jen tak do ruky dotvářejí retro kombinace, které by mohly snadno sklouznout k parodii, v podání Elle Fanning jsou ale jednoduše okouzlující!

Elle Fanning v kalhotovém kostýmu Sandro Elle Fanning v kalhotovém kostýmu Sandro Autor: Profimedia.cz

Podívejte se do fotogalerie na všechny outfity, kterými nás herečka okouzlila v Cannes!

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy