Celebrity od 152 do 182 cm: Které slavné dámy měří stejně jako vy?

24. dubna 2019 • 06:00
Eva Longoria (157 cm), Karlie Kloss (188 cm) a Blake Lively (178 cm) • Foto: Profimedia.cz

Jste vysoká spíše jako Jennifer Aniston, nebo Julia Roberts? Podívejte se do naší fotogalerie, která mapuje výšku celebrit, a zjistěte, kdo měří přesně jako vy. 

Výška a úspěch v showbyznysu spolu nepokrytě souvisí. Zatímco v herectví je výhodou spíše drobnější postava a řada hvězd filmového plátna by nás naživo svou výškou zklamala, modeling cení každý centimetr navíc. Existují ale i výjimky, které tyto stereotypy bez problému zbořily.

Například jedna z neslavnějších modelek současnosti, Kate Moss, prorazila i s pouhými 170 centimetry mezi elitní pětku topmodelek, jako byly Naomi, Claudia, Cindy, Christy a Linda. Některé ji převyšovaly i o deset centimetrů, ale Kate byla zkrátka jiná a v devadesátkách předznamenávala novou éru. 

Pozoruhodný rozdíl mezi sebou mají i herečky seriálu Hra o trůny. I když hrají sestry Starkovy, je mezi Maisie Williams a Sophií Turner více než dvacet centimetrů rozdíl. Ale proč by tomu tak vlastně nemohlo být, když i skutečné sestry Kim Kardashian (159 cm) a Kendall Jenner (179 cm) to mají podobně. 

Čím menší výška, tím větší hlas, dalo by se říct o slavných zpěvačkách. Lady Gaga sice vypadá ve svých ohromných róbách majestátně, ve skutečnosti ale měří jen 155 centimetrů. A Ariana Grande, která přepisuje světové hitparády, ještě o kousek méně. 

A která slavná herečka, zpěvačka nebo modelka měří stejně jako vy? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

32 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy