Na bohémské vlně: 20 rozevlátých šatů, ve kterých vám bude krásně!

Není nutné čekat na léto, abyste mohla vyrazit v květinových šatech volného střihu, které tak trochu evokují kaftan nebo noční košilku. Když přes ně hodíte kožený křivák nebo denimovou bundu, získáte pohodlný outfit, který strčí do kapsy i vaše oblíbené džíny.

Také patříte k těm, které sice milují šaty, ale nikoli odhalování nohou či paží? Pak můžete být klidná, protože teplé jarní dny i celá letní sezona se dá strávit v lehoučkých maxi šatech, ve kterých se budete cítit nesmírně žensky a přitom vás ochrání před zvídavými pohledy i jakýmkoli nepohodlím.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

reklame, Dressed up in polka dots 💃🏻 @bytimo #bytimo #youarebeautiful

Příspěvek sdílený Darja Barannik (@darjabarannik),Dub 10, 2019 v 11:52 PDT

Střihy, které letí, jsou totiž naštěstí stále velkorysé. Ani letos v létě se neobejdeme bez dlouhých šatů, které mohou být ozvláštněny třeba odhalenými rameny, košil(k)ovým střihem nebo volánem. Dojem rozevlátosti dodají i nabírané rukávy a lehce průsvitný šifon. A siluetu můžete vždycky zpětně dodat koženým páskem.

Jste spíše drobná? Vsaďte na mini šaty volného áčkového střihu, které rovněž evokují hippie éru. Zahalí bříško a skryjí jakékoli pochyby!

Podívejte se do fotogalerie, jaké šaty jsme pro vás objevili v aktuálních kolekcích.