Nejlépe placené topmodelky roku 2018: Kdo zvítězil už druhý rok za sebou?

Nejlépe placenou modelkou světa se už podruhé za sebou stala Kendall Jenner, která si letos modelingem vydělala přes dvacet milionů dolarů. Které její slavné kolegyně skončily na dalších příčkách? 

Podle magazínu Forbes byla nejlépe placenou modelkou světa dlouhých patnáct let Gisele Bündchen. Loni její nadvládu přerušila hvězda klanu Kardashian –Kendall Jenner (23). Ta svou pozici modelingové jedničky udržela i letos. Během roku uzavřela kontrakt se značkami jako Adidas, Calvin Klein nebo Estée Lauder.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Met! @tiffanyandco #tiffanypaperflowers #ad

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),Kvě 7, 2018 v 9:13 PDT

Základem úspěchu dnešní moderní doby totiž nejsou jen pěkná tvářička a dokonalé křivky, ale také vysoká popularita na sociálních sítích. A tu Kendall rozhodně má. Na Instagramu ji sleduje 100 milionů fanoušků. Tím se řadí mezi top desítku nejsledovanějších celebrit světa. V tomto žebříčku nechybí ani její sestry Kim Kardashian a Kylie Jenner.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

i’ve had so much pasta since this day

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),Lis 12, 2018 v 10:07 PST

Na druhém místě skončila za Kendall modelka Karlie Kloss, která si především díky smlouvám se značkami Swarovski, Adidas nebo Away vydělala 13 milionů dolarů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

New phone/new features, who dis? ;)

Příspěvek sdílený Karlie Kloss (@karliekloss),Zář 18, 2018 v 11:10 PDT

Jaké topmodelky obsadily další příčky, se dozvíte v galerii: