Sedmdesátiletá modelka Maye Musk: Módní ikona, odpůrkyně plastik a vegetariánka!

Kariéra modelky končí kolem čtyřicítky? Nesmysl! Tedy alespoň pro Kanaďanku Maye Musk, která se modelingu věnuje už přes padesát let. A ani v sedmdesáti letech nemá o lákavé nabídky nouzi. 

Když byly Maye dva roky, její rodina se přestěhovala do jihoafrické Pretorie. Právě tam pak Maye vyrůstala, studovala, odstartovala kariéru modelky, vdala se i založila rodinu. Manželství s Errolem Muskem vydrželo devět let, modelingová kariéra však téměř padesát! Dá se říct, že čím je Maye starší, tím je úspěšnější. V posledních letech se objevila na coveru magazínů Vogue nebo Harper's Bazaar, stala se hlavní hvězdou hned několika reklamních kampaní, a dokonce se objevila i ve videoklipu Beyoncé.

Maye ovšem není známá po celém světě jen díky svému okouzlujícímu šarmu a vytříbenému stylu. Její nejstarší syn Elon je slavný miliardář, vynálezce a filantrop, který plní obálky prestižních magazínů snad ještě častěji než jeho matka. Nejen za ním se ovšem Maye přestěhovala do Kalifornie, žijí tu taky její mladší syn Kimbal i dcera Tosca.

Přestože by si Maye už dávno mohla užívat odpočinku (její děti by ji královsky zajistily), vedle modelingu pracuje také jako výživová poradkyně. Tomuto oboru se věnuje prakticky celý život a má z něj dva magisterské tituly.

A její recept na mladistvý vzhled a šarm? Dlouhé roky je vegetariánkou a sází na zdravý životní styl. Je odpůrkyní plastických operací a nebarví si vlasy. Ovšem do společnosti vždy vyráží pečlivě upravená a perfektně nalíčená.

Na její originální outfity se podívejte do galerie: