Modelka během předvádění plavek na molu kojila svou pětiměsíční dceru!

Přehlídka plavek Sports Illustrated Swimsuit, která se tento týden konala v Miami, byla ve všech směrech demonstrací ženské přirozenosti. 

O tom, že této přehlídce budou ženy tleskat, svědčil už casting, z něhož vzešlo šestnáct modelek – od štíhlých po ty, které mají plnější tvary. Žádné extrémy, zkrátka přirozená ženská krása.

Mezi vybranými modelkami byly paralympijská snowboardistka Brenna Huckaby a modelka Mara Martin, která si na přehlídku vzala svou pětiměsíční dceru.

To, co se zpočátku mohlo jevit jako PR, které má zviditelnit značku Sports Illustrated Swimsuit, má naprosto banální zápletku. Původně totiž měla modelka Mara Martin miminko jen chovat. Jenže co naplat, když dostane hlad ve chvíli, kdy máte vyjít na molo, není moc prostoru k manévrování. Mateřský instinkt pochopitelně zvítězil, a Mara Martin se tak stala vůbec první modelkou, která kdy kojila na přehlídkovém mole (první kojící modelkou na titulce módního magazínu se v roce 2015 stala Nicole Trunfio).

„Nemůžu uvěřit, že jsem se dostala na titulky magazínů s něčím, co dělám každý den,“ komentovala na svém Instagramu modelka a upozornila, že média by si neměla všímat pouze jí. „Ten večer si pozornost médií zasloužily jiné příběhy. Jedna z žen míří za dva týdny na vojenský výcvik, aby sloužila naší vlasti, jiná podstoupila mastektomii a také další přežila rakovinu a pak tu byla dvojnásobná zlatá paralympionička Brenna Huckaby, mimochodem také matka.“