Nejen Brad a Jen: Kteří slavní ex-partneři se mají rádi i po rozvodu?

Dlouhé roky spekulací, jak to ti dva spolu vlastně mají, tento týden získaly reálný obrys! Brad Pitt a Jennifer Aniston se dojemně setkali na SAG Awards a poprvé od rozvodu se nechali společně vyfotit. Vznikly momentky, ze kterých je minimálně patrné, že jsou staré křivdy již zapomenuty a ti dva jsou přáteli, kteří si navzájem přejí úspěch. Kterým slavným (ex-) párům se také podařilo překlenout staré rány a dnes jim to klape lépe než v manželství?

Heidi Klum a Seal

Když se rozvedli Brad a Jennifer, bylo jasné, na koho svést vinu. Ale když pro nepřekonatelné rozdíly oznámili konec sedmiletého manželství Heidi Klum a Seal, jeden z nejstabilnějších párů světového šoubyznysu a rodiče čtyř dětí, zůstal člověk zmaten. Jako důvod nakonec probublaly zpěvákovy vzteklé nálady a divoké večírkové tahy.

Dnes mají každý svůj vztah (Heidi se vdala za německého zpěváka Toma Kaulitze a Seal randí se slovinskou bývalou tenistkou Tinou Hojnik) a společně udržují přátelství – před dvěma lety Seal třeba hostoval jako porotce po boku své ex-manželky v soutěži Amerika má talent. Novináři je také často zachytí, jak se při setkání líbají na tváře.

Seal a Heidi Klum jako porotci soutěže Amerika má talent (2017)

Seal a Heidi Klum se loučí po rodinné večeři s dětmi (2017)