Další seriálový comeback: Točí se pokračování Gossip Girl!

Smetánka z Upper East Side se po letech vrací! Všichni, kdo milovali Gossip Girl (Super drbna), se už brzy dočkají pokračování. Jak to bude s obsazením? Uvidíme Serenu, Blair i Chucka?

Stejně jako většina diváků i my jsme zklamaní, protože se nejedná o pokračování s originálním obsazením, ale o takzvaný reboot. To je poměrně nový formát, který v zásadě přepisuje původní děj. Takže příběh se bude odehrávat na oblíbeném Upper East Side, ale postavy i děj budou jiné. Stejné pokračování mělo třeba Beverly Hills nebo Sabrina – mladá čarodějnice.

Alespoň drobnou útěchou je, že na vzniku nových dílů Gossip Girl se budou podílet výkonní producenti původního seriálu Josh Schwartz a Stephanie Savage a také jeden z autorů původního scénáře Joshua Safran.

Tvůrci toho zatím příliš neprozradili. Víme jen, že v nových dílech budou hrát velkou roli sociální sítě, takže můžeme očekávat, že nová "super drbna" už nebude o svých žhavých úlovcích informovat prostřednictvím sms a maily, ale spíše přes Twitter a Instagram. Zatím je potvrzených deset hodinových epizod, ale pokud bude reboot divácky úspěšný, bude se podle všeho točit dál.

Seriál budete moci sledovat na nové platformě televizní stanice HBO, která se bude jmenovat HBO Max a bude spuštěna příští rok na jaře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

❤️❤️

Příspěvek sdílený Gossip Girl (@gossipgirll),Čec 2, 2019 v 6:43 PDT

Obsazení zatím nebylo prozrazeno, ale nahradit božské duo Serenu a Blair bude pro tvůrce rozhodně velmi těžké!

Připomeňte si hlavní postavy z Gossip Girl v naší galerii: