Oblečení jako ze Stranger Things: Pořiďte si košili nebo overal jako Eleven!

16. července 2019 • 06:00
Millie Bobby Brown jako Eleven • Foto: profimedia.cz

Fanoušci celosvětově oblíbeného seriálu Stranger Things se konečně dočkali další série, která je mnohem více zaměřená na kostýmy hlavních hrdinů. A tak se během sledování nových dílů můžeme navíc kochat perfektními osmdesátkovými outfity, ve kterých vypadají skvěle děti, teenageři a dokonce i šerif Hopper (kdo by to byl řekl, že ho uvidíme v květované košili). 

El vyrazila s Max na nákupy do nového obchoďáku Starcourt a od té doby jsou kostýmy v seriálu mnohem výraznější, barevnější a inspirativnější. Stejně jako na předchozích sériích, tak i na té třetí spolupracoval Levi's, který ovšem letos nově fanouškům umožňuje pořídit si kousky přímo ze seriálu. Kolekce je celosvětově v prodeji od začátku července. 

Košile, Levi's, info o ceně v obchodě Košile, Levi's, info o ceně v obchodě Autor: archiv firem

Novinkou je také spojení Netflixu a H&M, které pro třetí sérii navrhlo speciální bazénovou kolekci. Hvězdou kampaně je představitel Billyho Dacre Montgomery. Na e-shopu si tak můžete koupit oblečení, které nosí plavčíci a plavčice Hawkinského bazénu nebo plavky, ve kterých zapůsobila na Billyho paní Wheelerová (máma Mikea a Nancy). 

Plavky s vázačkou, H&M, 399 Kč Plavky s vázačkou, H&M, 399 Kč Autor: archiv firem

Kromě těchto speciálních spoluprací ovšem narazíte v obchodech na nespočet kousků, které jsou inspirované barevnými 80. léty a nápadně podobné těm, které nosí vaši oblíbení hrdinové. Pořiďte si barevnou košili s geometrickým nebo květinovým vzorem, džíny nebo šortky s vysokým pasem, pestrobarevný kraťasový overal, pruhované tričko nebo barevné ponožky, které nechte pořádně vykukovat z tenisek. 

El a Max El a Max Autor: profimedia.cz

Oblečení pro fanoušky už konečně není jen to s nápisem názvu seriálu, protože El, Mike a spol. začali sami udávat módní trendy. Tak vyrazte na nákupy a užijte si pohodovější léto než naši hrdinové v Hawkinsu. 

Tipy na osmdesátkové kousky ve stylu Stranger Things najdete v galerii: 

Fotogalerie

23 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy