5 důvodů, proč celý svět miluje Millie Bobby Brown!

Za dva týdny oslaví teprve 14. narozeniny! Mezi velkými hereckými hvězdami se cítí jako ryba ve vodě. Kromě toho, že je považována na skvělou herečku, má také vytříbený módní styl, který jí kdejaká ostřílená kolegyně může závidět. Millie zkrátka válí!

Pokud nejste vášnivý fanoušek netflixových seriálů, možná nemáte ani tušení, kde se tahle talentovaná slečna vůbec objevila. Před dvěma lety se Millie stala hlavní hrdinkou seriálu Stranger Things, který se hned po zveřejnění první série stal naprostým celosvětovým hitem. Role Eleven jí doslova katapultovala do velkého showbyznysu. Zaslouženě obdržela ceny MTV Movie & TV Award a Screen Actors Guid Award. V listopadu roku 2016 si zahrála v hudebním videoklipu Sigmy a Birdy s názvem Find Me. V lednu 2017 se stala tváří kampaně By Appointment značky Calvin Klein. Za rok si zahraje první roli ve filmu (Godzila: King of Monsters), a to hned hlavní.

A tady je 5 důvodů, proč si během tak krátké chvíle tahle teenagerka získala miliony fanoušků různých věkových kategorií.

1. Rodina na prvním místě

I když se v podstatě ze dne na den stala z obyčejné holčičky hvězdou světového formátu, nikdy nezapomněla na to, že je ještě dítě. Sama nejlépe ví, že obklopit se rodinou je to nejlepší. Také proto ji Youtube kanál spravuje její teta, Twitter zase brácha a Instagram ségra. Sama také otevřeně říká, že za svoji slávu vděčí nejvíce své rodině, především rodičům, kteří pro ni hodně obětovali.

I love my siblings😂 @dollypoppybrown @bubblewrapblue @pbrownx #ava

Příspěvek sdílený Millie Bobby Brown (@milliebobbybrown),Pro 26, 2016 v 2:37 PST

2. Má perfektní vkus

Na její outfity dříve dost dohlížela její maminka, aby byly úměrné jejímu věku. Dnes se o její šatník stará profesionální stylista, se kterým Millie spolupracuje. Má totiž o svém stylu jasné představy, které se stylistou konzultuje. Mezi její nejoblíbenější značky patří Valentino, Burberry, Calvin Klein nebo Stella McCartney.

Fancy Nancy 🥀

Příspěvek sdílený Millie Bobby Brown (@milliebobbybrown),Říj 15, 2017 v 7:33 PDT

3. Má talent na všechno

Kromě herectví a modelingu má také v malíčku zpěv a tanec. To předvedla například v show Jimmyho Fallona, kde spatra zazpívala celou písničku od Nicki Minaj. S klučičími hvězdami ze Stranger Things a kamarády v jednom zase zpívali a tančili na prestižních Emmy Awards.

4. Není normální teenager

Millie sama přiznává, že není klasická třináctiletá dívka. Například bez mobilu, na rozdíl od jejích vrstevníků, se klidně obejde. Líbí se jí 80. léta, ve kterých se Stranger Things odehrává. Mnohem raději než moderní technologie má lezení po skalách, box a procházky v přírodě nebo po pláži.

5. Má dobré srdce

I když je sama ještě dítě, snaží se skrze nadaci UNICEF dětem pomáhat. V prosinci roku 2016 měla proslov na 70. výročí UNICEF. Během svého proslovu k sobě na pódium pozvala hvězdy jako Orlanda Blooma nebo Davida Beckhama. Loni v listopadu zase v Austrálii propagovala Světový den dětí, jehož je spolu s Davidem Beckhamem a Hugh Jackmanem oficiální podporovatelkou.

Už jste si ji také zamilovali? Tak se ještě podívejte na její skvělé outfity do galerie:

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!