3 budoucí módní ikony, které možná vystřídají na trůně Gigi, Selenu či Emmu

30. října 2017 • 06:00
Zleva: Millie Bobby Brown, Kaia Gerber, Zendaya
Zleva: Millie Bobby Brown, Kaia Gerber, Zendaya • Foto: Profimedia.cz

Emma Watson, Selena Gomez, Gigi Hadid  talentované mladé ženy a módní ikony s neotřesitelnou pozicí, které na sociálních sítích sledují desítky milionů lidí. Pozornost fanoušků se už ale začíná přesouvat i na jiné, následovnice, které je možná (už brzy) vystřídají na trůnu slávy. Které to jsou?

Zendaya Coleman

Povolání: zpěvačka 

Věk: 21

Komu šlape na paty: Seleně Gomez

Zendaya Zendaya Autor: Instagram @zendaya

Kdo se příliš neorientuje v současných amerických zpěvačkách, může si snadno splést Zendayu s o čtyři roky starší Selenou Gomez. A není se čemu divit. Obě začínaly jako hvězdičky filmů a seriálů v produkci Disney Channelu, obě jsou zpěvačkami, obě si občas zahrají ve filmu a potenciálními rivalkami jsou i na poli módním. Zendaya navíc spolupracuje s hvězdným stylistou jménem Law Roach, který dokázal vykřesat módní ikonu i ze Céline Dion. 

Zendaya Coleman Zendaya Coleman Autor: Profimedia.cz

Kaia Gerber

Povolání: modelka

Věk: 16 let

Komu šlape na paty: Gigi Hadid

Kaia Gerber Kaia Gerber Autor: Instagram @kaiagerber

Než Kaia dospěla do věku, kdy mohla vyjít na molo, byla jednoznačně největší hvězdou přehlídek Gigi Hadid. Od zářijových fashion weeků je ale vše jinak. Kaia, která jako by vypadla z oka své mámě Cindy Crawford, má status hvězdy v podstatě ve své DNA. A stvrdila ho i svými prvními kroky na přehlídce Calvin Klein, která byla její premiérou. Kromě toho je tváří parfému Marca Jacobse Daisy a módní svět jí předpovídá velkou budoucnost. 

Kaia Gerber Kaia Gerber Autor: Instagram @kaiagerber

Millie Bobby Brown

Povolání: herečka

Věk: 13 let

Komu šlape na paty: Emmě Watson

Millie Bobby Brown Millie Bobby Brown Autor: Instagram @milliebobbybrown

Millie Bobby Brown znají všichni fanoušci seriálu Stranger Things, kde hraje Jane „Eleven“ Ives. Millie si ale začíná všímat i módní svět. Pod svá křídla si ji vzal Raf Simons, který z ní učinil nejmladší tvář kampaně Calvin Klein v historii a současně ji obléká na všechny důležité akce. Hrát začala stejně jako Emma Watson v jedenácti, na rozdíl od Hermiony je Millie od počátku hvězdou i na červeném koberci. 

Millie Bobby Brown Millie Bobby Brown Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy