Seriál Sedmilhářky: Jaké z hlavních postav jste nejvíce podobná? | Ženy.cz
 


Seriál Sedmilhářky: Jaké z hlavních postav jste nejvíce podobná?

26. července 2019 • 06:00
 • Seriál Sedmilhářky: Jaké z hlavních postav jste nejvíce podobná?

  Druhá série Sedmilhářek je u konce! Madeline, Celeste, Jane, Bonnie a Renata  hlavní hrdinky úspěšného seriálu se musely vypořádat s tragickou událostí, kterou způsobily. Které z nich se charakterově nejvíce podobáte? Je to zároveň i vaše nejoblíbenější postava?

  Madeline Martha Mackenzie

  Madeline v podání Reese Witherspoon je velmi urputná a téměř vždy dosáhne svého. To o ní vědí i všichni lidé ve městě. Je velmi bystrá, občas poněkud sarkastická, a když na to přijde, umí být i útočná  ovšem většinou jen v případě, že je potřeba bránit sebe nebo blízké. Mezi její koníčky patří divadlo a popíjení bílého vína s kamarádkami (někdy i sama). Na první pohled se zdá, že je naprosto dokonalá, ale zdání klame a Madeline se nebojí svým blízkým odhalit své slabé stránky.

  Nejvýraznější vlastnosti: urputnost, bystrost, obětavost

  Záliby: divadlo, přátelé, bílé víno

  Madeline Madeline Autor: HBO

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Celeste Wright

  Celeste, kterou ztvárnila Nicole Kidman, je bývalá velmi úspěšná právnička, která se své kariéry rozhodla vzdát kvůli rodině. O svých problémech nerada mluví, raději se se svými démony chce vypořádat sama. Přestože ji trápí závažné osobní problémy, pro své blízké by udělala cokoliv. Je velmi spolehlivá a pečlivá, na někoho může působit dokonce upjatě. Spokojenost jejích dětí je pro ni nadevše. 

  Nejvýraznější vlastnosti: uzavřenost, spolehlivost, pečlivost

  Záliby: rodina, přátelé

  Celeste Celeste Autor: HBO

 • Jane Chapman

  Jane v podání Shailene Woodley utíká před minulostí, snaží se zapomenout a začít nový život. Jenže není příliš komunikativní, na první pohled ani typicky krásná, a proto má problém se začlenit do nové společnosti. Ke svým blízkým je laskavá, ale když se někdo montuje do věcí, do kterých mu nic není, dokáže být i pěkně nepříjemná. 

  Nejvýraznější vlastnosti: uzavřenost, upřímnost, laskavost

  Záliby: relax o samotě, trávení času se synem

  Jane Jane Autor: HBO
 • Bonnie Carlson

  Bonnie (Zoë Kravitz) je lektorka jógy, vyznavačka zdravého životního stylu a pohodářka, kterou jen tak nic nerozhodí. Většinou ani negativní narážky bývalé ženy (Madeline) jejího současného manžela. Chce zkrátka žít v poklidu, věnovat se svému milovanému manželovi a založit s nim rodinu.

  Nejvýraznější vlastnosti: vyrovnanost, vlídnost, opora

  Záliby: jóga, zdravý životní styl

  Bonnie Bonnie Autor: HBO
 • Renata Klein

  Renata Klein, kterou ztvárnila Laura Dern, je úspěšná podnikatelka, která žije na vysoké noze a také to svému okolí dává najevo. Je zkrátka tak trochu snobka. Na své okolí může působit jako hysterická dámička, ale doma je to ona, kdo nosí kalhoty. Zároveň je ovšem velmi loajální, když na to přijde, dokáže uznat svou chybu a pro svou rodinu by udělala cokoliv. 

  Nejvýraznější vlastnosti: loajálnost, upjatost, nadřazenost

  Záliby: práce, dcera

  Renata Renata Autor: HBO

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy