Je to láska, nebo vás chce do postele? Tajné signály, které ho prozradí | Ženy.cz
 


Je to láska, nebo vás chce do postele? Tajné signály, které ho prozradí

4. listopadu 2016 • 06:00
 • Je to láska, nebo vás chce do postele? Tajné signály, které ho prozradí

  Spousta báječných vztahů začala jen sexem. Mnozí zamilovaní tráví čas především spolu a nepředstavují hned svého partnera rodičům. Tak podle čeho poznat, jestli s vámi počítá jen na sex, nebo i pro budoucnost? Kde je rozdíl mezi nezávazným setkáváním a opravdovým vztahem? Odpověď je prostá: není důležité, co se děje při sexu, ale po sexu. Které drobnosti jsou těmi pravými ukazateli opravdového vztahu?

  Sex je pro něj hlavně relax

  Každý potřebujeme relaxovat po náročném a dlouhém dni. Někdo jde na pivo s přáteli, někdo nakupovat, někdo se honí ve fitku a jiný se svalí před televizi. A jsou tací, kteří zvednou telefon a domluví si sex. Proč ne, je to příjemné pro oba partnery, pokud se jeden z dvojice nezamiluje a neočekává, že se z toho vyvine vztah. Součástí zamilovanosti je snaha být s druhým i jindy a jinde než jen v posteli při sexu. Pokud je váš vztah již pár měsíců v tomto směru poněkud monotónní, příčinou asi nebude jen to, že k sobě cítíte tak obrovskou sexuální přitažlivost.

   

 • Málo vás poznává

  První rande po letech, někdy to pro ženu může znamenat hotový horor.
  Dalším znakem zamilovanosti je snaha poznat toho druhého. Co dělá, když nejsme spolu, jaký je, co má rád, a to nejen v posteli. Pokud si váš partner pamatuje, co vás rozčílilo minulý týden v práci, a zeptá se vás, jak to pokračuje, je to dobré znamení. Pokud zjistíte, že uplynulo půl roku, a on se na váš osobní život neptá, evidentně ho vy jako osoba nezajímáte.

 • Sex je hlavní náplní vašeho času

  žena, muž, rande, láska, zamilovanost, radost
  Ano, každý zamilovaný pár se těší na intimní chvíle a myslí na ně valnou část dne. Ale kromě sexu si dokáže užít i jiné věci. Například rande někde v restauraci, v kině, při tanci, také společný sport nebo výlet. Pokud vaše setkávání považuje partner za vztah, nepřijde mu tento čas ztracený a nebere ho jako daň za kýžené okamžiky sexu.

 • Hodnotí hlavně váš zevnějšek

  Rande
  Dárky mohou být i součástí "jenom sexuálního vztahu". Jejich počet ani cena nerozhodují. Jiné už je to u lichotek. Pokud jsou zaměřeny výhradně na váš vzhled a tělo, budou pro něj i prioritou. Jestliže ale partner chválí i vaše úspěchy v osobním životě, pokud ocení váš kuchařský um nebo to, že jste vymyslela bezva program na víkend, uvažuje o vás jako o partnerce, ne jen jako o sexuálním povyražení.

 • Nesdílí s vámi svůj život

  Směje se vám ta vaše, že máte svaly jako bláto? Pořiďte si činky a bude z vás železný muž!
  Nemusí vás hned představit rodině nebo přátelům. Pokud s vámi ale plánuje strávit i jinou část svého života než jen tu intimní, určitě by ji po pár týdnech měl odhalit. Jezdí rád na kole, chodí hrát šipky? Chce s vámi jít na houby, na závody hasičů nebo na drink? Pak je to fajn a vaše známost vypadá na vztah. Pokud se vaše schůzky odehrávají měsíce jen ve dvou a na místech, kam se většinou vejdou jen dva, pak je asi jasno, kterou část svého života vymezil právě vám.

Autor: is
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy