Směje se vám ta vaše, že máte svaly jako bláto? Pořiďte si činky a bude z vás železný muž!

Směje se vám ta vaše, že máte svaly jako bláto? Pořiďte si činky a bude z vás železný muž! Zdroj: Istock Photo

Je to láska, nebo vás chce do postele? Tajné signály, které ho prozradí

Spousta báječných vztahů začala jen sexem. Mnozí zamilovaní tráví čas především spolu a nepředstavují hned svého partnera rodičům. Tak podle čeho poznat, jestli s vámi počítá jen na sex, nebo i pro budoucnost? Kde je rozdíl mezi nezávazným setkáváním a opravdovým vztahem? Odpověď je prostá: není důležité, co se děje při sexu, ale po sexu. Které drobnosti jsou těmi pravými ukazateli opravdového vztahu?

Sex je pro něj hlavně relax

Každý potřebujeme relaxovat po náročném a dlouhém dni. Někdo jde na pivo s přáteli, někdo nakupovat, někdo se honí ve fitku a jiný se svalí před televizi. A jsou tací, kteří zvednou telefon a domluví si sex. Proč ne, je to příjemné pro oba partnery, pokud se jeden z dvojice nezamiluje a neočekává, že se z toho vyvine vztah. Součástí zamilovanosti je snaha být s druhým i jindy a jinde než jen v posteli při sexu. Pokud je váš vztah již pár měsíců v tomto směru poněkud monotónní, příčinou asi nebude jen to, že k sobě cítíte tak obrovskou sexuální přitažlivost.

Pokračování 2 / 5

Málo vás poznává

První rande po letech, někdy to pro ženu může znamenat hotový horor
První rande po letech, někdy to pro ženu může znamenat hotový horor | Zdroj: shutterstock

Dalším znakem zamilovanosti je snaha poznat toho druhého. Co dělá, když nejsme spolu, jaký je, co má rád, a to nejen v posteli. Pokud si váš partner pamatuje, co vás rozčílilo minulý týden v práci, a zeptá se vás, jak to pokračuje, je to dobré znamení. Pokud zjistíte, že uplynulo půl roku, a on se na váš osobní život neptá, evidentně ho vy jako osoba nezajímáte.

Pokračování 3 / 5

Sex je hlavní náplní vašeho času

žena, muž, rande, láska, zamilovanost, radost
žena, muž, rande, láska, zamilovanost, radost | Zdroj: Shutterstock

Ano, každý zamilovaný pár se těší na intimní chvíle a myslí na ně valnou část dne. Ale kromě sexu si dokáže užít i jiné věci. Například rande někde v restauraci, v kině, při tanci, také společný sport nebo výlet. Pokud vaše setkávání považuje partner za vztah, nepřijde mu tento čas ztracený a nebere ho jako daň za kýžené okamžiky sexu.

Pokračování 4 / 5

Hodnotí hlavně váš zevnějšek

Rande
Rande | Zdroj: shutterstock

Dárky mohou být i součástí "jenom sexuálního vztahu". Jejich počet ani cena nerozhodují. Jiné už je to u lichotek. Pokud jsou zaměřeny výhradně na váš vzhled a tělo, budou pro něj i prioritou. Jestliže ale partner chválí i vaše úspěchy v osobním životě, pokud ocení váš kuchařský um nebo to, že jste vymyslela bezva program na víkend, uvažuje o vás jako o partnerce, ne jen jako o sexuálním povyražení.

Pokračování 5 / 5

Nesdílí s vámi svůj život

Směje se vám ta vaše, že máte svaly jako bláto? Pořiďte si činky a bude z vás železný muž!
Směje se vám ta vaše, že máte svaly jako bláto? Pořiďte si činky a bude z vás železný muž! | Zdroj: Istock Photo

Nemusí vás hned představit rodině nebo přátelům. Pokud s vámi ale plánuje strávit i jinou část svého života než jen tu intimní, určitě by ji po pár týdnech měl odhalit. Jezdí rád na kole, chodí hrát šipky? Chce s vámi jít na houby, na závody hasičů nebo na drink? Pak je to fajn a vaše známost vypadá na vztah. Pokud se vaše schůzky odehrávají měsíce jen ve dvou a na místech, kam se většinou vejdou jen dva, pak je asi jasno, kterou část svého života vymezil právě vám.