Victoria Beckham

Victoria Beckham Zdroj: profimedia.cz

Anna Wintour
Gwyneth Paltrow
.
4
Fotogalerie

Ranní rituály úspěšných žen. Co dělají Anna Wintour, Victoria Beckham a další?

Ráno je odrazovým můstkem pro celý den a když se špatně „odrazíte“, moc práce ani užitku vám to nepřinese. Úspěšné ženy si moc špatných startů nemohou dovolit. Jaké ranní rituály vězí za úspěchem Anny Wintour, Victorie Backham a dalších? Možná se od nich můžete něčím inspirovat. 

Jsou známé, napodobují je tisíce lidí, jsou vážené pro svůj úspěch a jejich práce má velký vliv. Ráno je pro ně startem s velkým „S“. Těchto pět úspěšných žen z různých odvětví sdílelo, co dělají pár minut po probuzení.

Pokračování 2 / 6

1. Anna Wintour, šéfredaktorka Vogue, umělecká ředitelka vydavatele časopisů Condé Nast

Jako první jde hrát tenis.

Anna Wintour
Anna Wintour | Zdroj: profimedia.cz

Každé ráno: Anna Wintour je opravdu ranní ptáče. Vstává po páté hodině a v 5:45 je už připravena dát si do těla na tenisovém kurtu v klubu Midtown v New Yorku. Po jedné hodině tréninku byste čekali, že Anna stráví svou garderobou stejné množství času, ale opak je pravdou. Po několika minutách už má šéfredaktorka namířeno do své kanceláře v One World Trade Center a začíná kolotoč mítinků a schůzek. Anna je však připravena, krev do žil si vlila tenisem.

Pokračování 3 / 6

2. Gwyneth Paltrow, herečka a zakladatelka lifestylového magazínu Goop

Jako první se napije teplé vody s citronem.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow | Zdroj: profimedia.cz

Každé ráno: Sice světově proslavená herečka, ale ráno v první řadě máma. Takže je nutné děti nakrmit, obléci, rozvést do škol, což je otázkou přibližně hodiny, a pak hurá zkontrolovat emaily. Nebyla by to Gwyneth, kdyby své ráno nezaplnila cvičením. Od 10 do 12:00 ji čeká každodenní dvouhodinový trénink podle metody Tracy Anderson.

Můžete to zkusit.

Pokračování 4 / 6

3. Isabel Marant, módní návrhářka

Jako první si dá šálek čaje.

Každé ráno: Cílová stanice bazén v St. Germain. „Abych zvládla dny plné stresu a mohla volně dýchat, vyrážím načerpat energii do tohoto bazénu z minulého století,“ svěřuje se módní návrhářka. Pro rychlé přemístění naskočí na skútr a dokonale oděná do své „uniformy“ z těsných džín, kašmírového svetru, bundy a bot bez podpatku vyráží uplavat svých 35 bazénů. A protože ji vyhládne a není čas na dlouhou snídani, cestou do kanceláře se staví pro svůj oblíbený mrkvovo-zázvorový džus. A stylový den může začít.

Pokračování 5 / 6

4. Michelle Kohanzo, výkonná ředitelka prodejce dětského nábytku The Land of Nod

Jako první přemýšlí, co si vezme na sebe.

Každé ráno: Potřebuje pouhých třicet minut. Zvedáte obočí, že je to málo? „Je to dost času na to, abych se oblékla a vypila tolik kávy, jak jen to jde,“ řekla na serveru Women Who Work Ivance Trump.

Pokračování 6 / 6

5. Victoria Beckham, zakladatelka a kreativní ředitelka značky Victoria Beckham Fashion Line

Jako první si po probuzení udělá čas pro sebe.

Victoria Beckham
Victoria Beckham | Zdroj: profimedia.cz

Každé ráno: Vstává půl hodiny před svými dětmi. Dopřeje si sprchu a zkontroluje emaily při své ovocné snídani. Vypije zelený čaj a dvojité espresso a hurá vzbudit děti. Jak obyčejné ráno podobné u každé z nás. V tom případě, když sebereme odvahu a zaměříme se na své sny, ani úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Doporučujeme

Načíst další články