...

... Zdroj: iStock.com

Jak nastavit ve vztahu hranice? Odpovídá Honza Vojtko

Co někomu ve vztahu vadí, jiní nemusí vůbec řešit. Jde o to, jak si to konkrétní pár nastaví. Jak poznat ty správné hranice? Poradí párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

Každý fungující vztah potřebuje vymezit hranice. Ty se mohou v průběhu času měnit, důležité ale je o nich vědět. O těch svých i o těch partnerových. Proč je to ve vztahu potřeba a jak na to, poradí párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.