Vánoce bez front: Zážitkové dárky, kterými potěšíte své blízké

12. prosince 2019 • 06:00
 • Vánoce bez front: Zážitkové dárky, kterými potěšíte své blízké

  Vánoce jsou za dveřmi a shánění dárků nabírá na rychlosti. Pokud nepatříte mezi ty, kteří nadšeně nadělují ponožky, drogerii či jiné, ale hledáte něco, co druzí opravdu ocení, věnujte zážitek, díky kterému se něco naučí, vyzkouší a vytvoří spoustu vzpomínek.

  Vstupenka na EQUAL PAY DAY 2020

  Konference Equal Pay Day Konference Equal Pay Day Autor: www.equalpayday.cz

  Dva dny, které mění týdny, měsíce i roky. To je zkušenost z předchozích 10 let mezinárodní konference Equal Pay Day. Díky velké vzájemné podpoře žen a jejich vzdělání tyto dva dny dokáží změnit kariéry mnoha žen. Během prvního dne se společně díváme na aktuální otázky byznysu pohledem žen. Druhý den zkušené ženy předávají své zkušenosti těm, které se chtějí ve své kariéře nebo podnikání posunout dál.

 • Poukaz na vystoupení Pražské burlesky

  Voucher do Pražské burlesky Voucher do Pražské burlesky Autor: archiv firem

  Obdarovaný se může těšit na show Hollywood Babylon plnou nádherných kostýmů, skvělé hudby a dechberoucích výkonů principála Sonnyho Vargase, hvězdné Miss Cool Cat a dalších stálic souboru jako je Lady Mousellyca nebo křehká Yazz.  Show Hollywood Babylon se inspiruje leskem i bídou zašlých časů Hollywoodu. Na jedné straně intrikami, závistí a lží protkaný svět show businessu, na straně druhé třpyt, záře reflektorů a roztočené filmové kotouče. Nepředstavitelná zvěrstva zhýralých herců a producentů často vrhala stín na nevinné a idylické snímky stříbrného plátna. O dostatek třpytu se postará jablonecká Preciosa, jež svými zářícími komponenty vyšperkovala kostýmy hlavních protagonistů. Hvězdná Miss Cool Cat vzdává ve svém novém čísle hold americkému „Aqua-Tease“ neboli vodní nádrži, která byla vyrobena podle původních návrhů ze zlatých dob burlesky. Pražská burleska vystupuje každý pátek večer ve stylovém prostředí vinohradského Divadla Royal a pravidelně zařazuje do programu různá překvapení a speciální hosty.

 • Voucher na pořádnou bitvu v Laser game areně Hamleys

  Voucher do Laser game areny Praha Voucher do Laser game areny Praha Autor: archiv firem

  Nevíte si rady s dárkem pro vašeho muže či partu kamarádů? Darujte voucher do největší pražské laser game! Skvělých 12 minut zábavy a adrenalinu v potemnělé atmosféře s unikátní hudební kulisou v největším laser game komplexu v České republice. Hru si užijí děti i dospělí – vyberte si mezi Mercuria Holešovice a Mercuria Braník a nově v areně Hamleys  Na Příkopě s tématikou kolem světa, kde budete bojovat v místech napříč světem. Vybírejte z několika možností. Voucher je možné čerpat na hru a občerstvení na baru a po zaplacení vám ho pošlou emailem.

 • Kurzy malování ve výtvarném ateliéru

  Výtvarné kurzy Výtvarné kurzy Autor: archiv firem

  Máte doma kreativní duše? Co je obdarovat kurzem malování? Nabídka je hodně široká od klasické kresby, přes malování na hedvábí, sochařské dílny, tetování nanečisto, malování aktů, graffiti, kurzy pro děti, muže a  dalších nespočet různých technik a možností. Vybrat si můžete z jednodenních kurzů, nebo semestrálních kurzů. Věnujte malování formou vánoční dárkové poukázky Výtvarného ateliéru malování a kreslení, z.s. v Praze, která je zabalena v červené krabičce se stříbrným logem nebo si ji sami vytiskněte.

  Poukázka na kurz ve Výtvarném ateliéru malování a kreslení, z.s. Poukázka na kurz ve Výtvarném ateliéru malování a kreslení, z.s. Autor: archiv firem

 • Vezměte je na cirkus Cirque du Soleil

  Cirkus Cirque du Soleil Cirkus Cirque du Soleil Autor: archiv firem

  Darujte jim zážitek v podobě vstupenek na představení TOTEM, které do Prahy v červenci přiveze slavný soubor nového cirkusu Cirque du Soleil. Dvouhodinové představení vezme diváky na cestu za evolucí lidstva. Základními ingrediencemi jsou neuvěřitelné akrobatické výkony, barevné kostýmy a hudba. Cirque du Soleil se u nás poprvé představí v obrovském šapitó, které vyroste v červenci na Letenské pláni. Představení je vhodné pro návštěvníky všech věkových kategorií, kteří budou žasnout nad výkony akrobatů a užijí si nezapomenutelnou show světově proslulého novocirkusového souboru. Darujte jedinečný zážitek! Lístky rychle mizí.

 • Kurzy počítačových dovedností

  Poukaz na počítačový kurz v grafické a počítačové škole NICOM Poukaz na počítačový kurz v grafické a počítačové škole NICOM Autor: archiv firem

  Máte doma malého programátora, potřebuje váš přítel vylepšit práci v Excelu, baví vás focení a grafika? Darujte kurzy focení, tvorby webů nebo designu. Není to jen dárek, ale i investice do vzdělání vás či vašich blízkých, které mohou otvírat nové možnosti. Dárkové vouchery a kurzy si vyberte ve fotografické a počítačové škole NICOM.

 • Naučte ho čepovat pivo

  Poukaz na školu čepování Poukaz na školu čepování Autor: archiv firem

  Věnujte vašemu drahému poukaz na tříhodinový program Škola čepování Pilsner Urquell. Program zahrnuje prohlídku autentických prostor pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde se ležák Pilsner Urquell vyrábí od roku 1842. Druhou částí programu je škola čepování pod vedením pivovarského odborníka, během které se vaši přátelé naučí, jak správně pivo čepovat, dozví se spoustu zajímavostí o pivě a připravíme pro ně malé občerstvení. Domů si na památku každý účastník odnese sklenici s vlastním jménem. Mrkněte na termíny a objednávejte.

 • Voucher na letenky, ať letí, kam chtějí

  Cestování s Letuska.cz Cestování s Letuska.cz Autor: archiv firem

  Pokud máte ve svém okolí nadšené cestovatele, kteří rádi objevují nové země a destinace, uděláte jim zajisté radost voucherem na cestování. Co si pod tím představit? Dárková poukázka je v hodnotách 5 000 Kč, 8 000 Kč nebo 10 000 Kč. Za tuto částku je možné koupit na Letušce například letenky a další služby. Obdarovaný se sám rozhodne, kam poletí nebo kde bude na své cestě bydlet, zda se nechá pojistit, nebo jestli bude raději studovat či lyžovat. To už bude záležet pouze na něm. Nabídka Letušky pro čerpání dárkové poukázky má opravdu širokou škálu služeb a možností. Poukázka platí rok od dne zaplacení.

 • Naučte je novou řeč

  Vánoční voucher Vánoční voucher Autor: archiv firem

  Chodí vaši blízcí už roky na kurzy angličtiny, španělštiny či jiného jazyka? Pokrok sice je, ale není to ono? Nejlépe se jazyk učí s rodilými mluvčími v dané zemi. Darujte jim tedy voucher na studium v zahraničí. „V praxi to znamená, že si zájemce koupí voucher v libovolné finanční hodnotě a obdarovaný si následně vybere jazykový pobyt, který se mu líbí nejvíce a zbytek částky doplatí,“ říká Kristýna Linhartová, manažerka portálu Study.cz. Takový dárek je určitě vhodný pro všechny, kteří si přejí zlepšit jazykovou vybavenost, ale nedaří se jim to v tuzemských podmínkách. Velký zájem narůstá i mezi generací 50 plus, kteří chtějí získat jazykové dovednosti a aktivně komunikovat během svých dovolených.

  Jazykové studium seniorů Jazykové studium seniorů Autor: archiv firem

  Co váš čeká v příštím roce? Horoskop pro všechna znamení na rok 2020 od Martiny Boháčové najdete zde.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy