20 diářů, se kterými si skvěle naplánujete rok 2020. Nebo je darujte jako dárek

6. prosince 2019 • 06:00
Zorganizujte si rok 2020 • Foto: iStock.com

Hledáte praktický a vkusný dárek nebo už se vám kupí data schůzek a akcí na příští rok, které potřebují zapsat? V obou případech je nejlepší investicí kvalitní diář, který pomůže člověku zorganizovat život a motivovat ho k novým plánům na další rok. Tak už vybírejte.

Stále více schůzek, úkolů, poznámek a informací k zapamatování motivuje nejednoho z nás zabývat se koncem každého roku výběrem těch správných plánovacích pomocníků. Mobilní aplikace či elektronické kalendáře jsou určitě užitečné, ale stejně jako v případě knížek ani u diářů moderní technologie papír zatím nepřeválcovaly. 

Volit můžete z designových kousků ruční výroby nebo sáhnout po diářích, které si můžete každý rok naplnit. Plánování a zapisování schůzek je důležité, ale vaše nápady, sny či zážitky neméně. V takovém případě dejte přednost motivačním diářům, které vás povedou k vytouženému cíli.

Máte jako maminka organizace až nad hlavu? Skvělou volbou pro vás bude jeden z mamadiářů. Kdo touží zlepšit své stravovací návyky a zhubnout, může si vzít na příští rok jako pomocníka fitness diář. Zkrátka, vybírejte pro sebe či druhé, přesně podle vašich přání.

20 diářů najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie

22 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy