20 diářů, se kterými si skvěle naplánujete rok 2020. Nebo je darujte jako dárek

Hledáte praktický a vkusný dárek nebo už se vám kupí data schůzek a akcí na příští rok, které potřebují zapsat? V obou případech je nejlepší investicí kvalitní diář, který pomůže člověku zorganizovat život a motivovat ho k novým plánům na další rok. Tak už vybírejte.

Stále více schůzek, úkolů, poznámek a informací k zapamatování motivuje nejednoho z nás zabývat se koncem každého roku výběrem těch správných plánovacích pomocníků. Mobilní aplikace či elektronické kalendáře jsou určitě užitečné, ale stejně jako v případě knížek ani u diářů moderní technologie papír zatím nepřeválcovaly.

Volit můžete z designových kousků ruční výroby nebo sáhnout po diářích, které si můžete každý rok naplnit. Plánování a zapisování schůzek je důležité, ale vaše nápady, sny či zážitky neméně. V takovém případě dejte přednost motivačním diářům, které vás povedou k vytouženému cíli.

Máte jako maminka organizace až nad hlavu? Skvělou volbou pro vás bude jeden z mamadiářů. Kdo touží zlepšit své stravovací návyky a zhubnout, může si vzít na příští rok jako pomocníka fitness diář. Zkrátka, vybírejte pro sebe či druhé, přesně podle vašich přání.

20 diářů najdete ve fotogalerii.