Vanessa Paradise 2005

Vanessa Paradise 2005 Zdroj: shutterstock.com

Vanessa Paradis
Lily-Rose Depp
Vanessa Paradis 2017
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis 2010
7
Fotogalerie

Vanessa Paradis a její elixír mládí. Jaký je?

Mezeru mezi předními zuby, věčně dívčí účes a subtilní postavu na zpěvačce a herečce Vanesse Paradis (44) obdivujeme bezmála třicet let. Kdo by řekl, že má tahle sto šedesát centimetrů "vysoká" kráska dvě dospívající děti. Jaké elixíry mládí používá?

V otázce krásy je Vanessa Paradis nekompromisní. Zastává názor, že plastiky a botox nás neomlazují, ale naopak nám škodí. „Souhlasím ovšem s tím, že když má někdo obrovský nos nebo odstáté uši, pak to může plastikou změnit k lepšímu,“ míní diva, na které není co vylepšovat ani po čtyřicítce.

Pro krásnou pleť Francouzka doporučuje tři jednoduché věci – spánek, smích a hodně vody. Na unavenou pleť si dává přímo kostky ledu, po chvilce tak vypadá svěže a po únavě není ani památky. Dvakrát týdně si myje vlasy, ale pozor, nefénuje je! Snaží se je šetřit, protože na focení je stylisté zatěžují nejrůznějšími chemickými přípravky.

„Pro ozdravení a lesk doporučuji jednou za čas vetřít do vlasů olivový olej. Používejte ho ale pouze v případě, že nejste na přímém slunci, vlasy pak totiž mnohem více pohlcují teplo,“ radí Vanessa. Čím se nejraději voní? „Používám Coco Chanel, L’Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre a na léto pak vůně od Marca Jacobse,“ prozrazuje. Před společenskými akcemi vždy hodně odpočívá, aby vypadala co nejlépe, a používá omlazující korektor od značky Juvenesens. Mezi oblíbené produkty patří taky konturovací tužka, tvářenka v odstínu Rose Pétale 99 a ultra černá objemová řasenka, vše od značky Chanel. Nejvíc sebevědomě se cítí, když má nalíčené kouřové oči a červené nehty.

Svaly nemá zadarmo. Při výšce 160 cm váží Vanessa 54 Kg. Denně cvičí pětačtyřicet minut jógu nebo pilates a kus jejího života patřil také baletu. Receptem na skvělou postavu je kázeň, která zpěvačce a herečce pomáhá při náročných koncertech a filmování. Cvičení, která fungují: Stůjte s nohama od sebe, udělejte dlouhý krok vpřed, tak aby koleno bylo v pravém úhlu a chvíli vydržte, cvik opakujte na každou nohu.

Článek připravil časopis OK! Magazine.