Nalíčená za 5 minut. Ideální!

2. března 2017 • 06:00
 • Z jarních a letních trendů jsme vybrali nejen ty nejkrásnější, ale také ty, které jsou nositelné a snadné na přípravu. Stačí několik správných produktů a chvilka v koupelně.

  INTENZIVNÍ KOUŘOVÉ LÍČENÍ

  Vše se zjednodušuje a tuto sezónu se na seznam přidává i kouřové líčení. V kurzu sice bylo dost dlouho na to, abychom si ho osvojily, ale pro případ, že vám pořád připadalo moc pracné, seberte inspiraci u Caroliny Herrery. Její modelky neměly kouřové líčení vůbec dokonale vystínované z několika odstínů.

  Sexy kouřové líčení: Naučíme vás, jak ho zvládnout i doma VIDEO Adam Balažovič

  Bohatě si vystačíte s jedním. Začněte linkami - stejně jako vizážistka Diane Kendal je protáhněte pryč z vnějšího koutku oka, ať získáte hluboký pohled. Teď máte jakousi šablonu, na níž aplikujete černý stín. Chcete-li ho mít co nejsytější, kartáček, jímž ho nanášíte, trochu namočte. Jakmile obtáhnete celé pohyblivé víčko, vatovou tyčinkou své dílo lehce rozmažte až na nadočnicový oblouk a také pod spodními řasami.

 • NOVODOBÝ MINIMALISMUS

  V předešlých sezonách jsme si temné rtěnky v barvách hořké čokolády, zralých švestek nebo nejtmavší tmy jen tak oťukávaly, ale letos se už stanou celkem běžnou součástí našeho líčení a možná i vystřídají rudou. Děsí vás to? Když se inspirujete lookem modelek z přehlídky DKNY pro jaro a léto 2017, budete i s takhle výraznou pusou vypadat sofistikovaně.

  Sofistikované rtěnky Sofistikované rtěnky Autor: DKNY

  Přední světová vizážistka Pat McGrath tady totiž zkombinovala tmavé rty a přirozené líčení zbytku obličeje, ovšem se špetkou svěžesti. Použila matnou rtěnku v barvě hodně tmavého červeného vína a lehce ji poprášila zlatým stínem. Nahé líčení obličeje osvěžila troškou oleje - zkuste kokosový nebo přesně na takové triky určený olej od MAC. Naneste ho na hranu nosu, nad střed rtů, lehce vklepejte do tváří.

  Zářivá svěží pleť se k tmavým rtům hodí mnohem víc než bledá a matná.

   

 • ORANŽOVÁ JE NOVÁ ČERNÁ

  Přinejmenším na dovolené byste se měla aspoň maličko odvázat. A třeba se přesvědčíte, že oranžové oční stíny mohou vypadat dobře i na běžné nošení - stačí jich nedat moc, ale třeba jen prstem lehounce rozetřít. Pro začátek zkuste kolem oka obkroužit širší linku - krásně to váš pohled rozzáří a pokud nezvolíte vyloženě neonový odstín, ostatní na první pohled ani nepoznají, že máte oranžové stíny - prostě jen budete vypadat hezky svěže. Zábavné je ještě sladit stíny s lakem na nehty. Takže na oči barvu pomeranče, na ruce třeba mandarinky.

  YSL La Laque Couture - Lak na nehty N°81 in Vandal Orange 699 Kč YSL La Laque Couture - Lak na nehty N°81 in Vandal Orange 699 Kč Autor: archiv firem

   

 • S PŘÍCHUTÍ MALIN

  Pokud je na vás černá nebo hnědá rtěnka příliš, zvolte tuhle superletní růžovou. Musí být nejlépe v matné verzi, sytá, zářivá a stejně efektní jako na přehlídce Mary Katrantzou. Pro jistotu si při aplikaci pomozte konturovací tužkou, klidně v tělovém odstínu, i když s touhle veselou fuchsiovou si můžete dovolit trochu přetáhnout a rty tak lehce zvětšit. Vypadá krásně na opálené pleti, ale dokonale vás rozsvítí i ve dnech, kdy únavou padáte. Její největší výhodou totiž  je, že s ní nic dalšího  už nepotřebujete a automaticky vypadáte dobře a upraveně.

  Rtěnka Shadescent, odstín Candy Yum, MAC, 550 Kč Rtěnka Shadescent, odstín Candy Yum, MAC, 550 Kč Autor: archiv firem

 • NÁVRAT OSMDESÁTEK

  Vzpomeňte si na zlatou éru modelek, jako byly Christy Turlington, Linda Evangelista nebo Cindy Crawford. Jejich legendárním vzhledem se inspirovala vizážistka Diane Kendal, když vymýšlela trendy k jarní a letní přehlídce značky Thakoon.

  Základem je lehce třpytivý oční stín, který nanesete kolem celého oka, ale moc hezky vypadá, když jím zvýrazníte jen vnitřní koutek oka. Použijte ho také místo rtěnky přes balzám na rty. Věčný dívčí vzhled dodá ještě růžová tvářenka. Diane použila oblíbený odstín Deep Throat od Nars. Pokud chcete osmdesátkový look dotáhnout do detailu, vlasům dodejte strukturu buď gelem, nebo prostě jen vodou. Nezapomeňte z účesu jeden pramínek vyndat a frajersky ho nechat padat do obličeje.

  Článek připravil časopis OK! Magazine.

Autor: redakce
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy