Test temperamentu a osobnosti: Vyberte si tvar a dozvíte se, jací jste

5. srpna 2019 • 06:00
 • Test temperamentu a osobnosti: Vyberte si tvar a dozvíte se, jací jste

  Chcete se o sobě dozvědět víc? Třeba to, jak reagujete v konkrétní situaci, zda jste vášniví, nebo spíše submisivní? Podívejte se na obrázek následujících pěti geometrických tvarů a vyberte si jeden, který vám jako první padne do oka. Nerozmýšlejte se dlouho, jednoduše mrkněte okem na obrázek a rozhodněte se. Co o vaší povaze a temperamentu vypovídají obrazce, které jste si vybrali?

  Test je jednoduchý: Podívejte se na obrazce a vyberte si jeden jediný. Co o vás prozradí?

  Autor: BPŽ/EF


  Čtverec

  Patříte k organizovaným a velice přesným lidem. Práce je pro vás prioritou a ke všemu přistupujete velmi zodpovědně. Jen málokdy se necháte něčím nebo někým vytočit, jste spíše flegmatici. Pokud dostanete nějakou odpovědnost, snažíte se udělat vše tak, abyste nikoho nezklamali. Patříte k těm, kteří si rádi vedou deníky a mají vždy jasný plán. Váš den je vždy perfektně zorganizován, dokonce i o víkendu víte, co budete dělat. Se svou analytickou myslí si snadno poradíte s náročnými situacemi.

  Autor: iStock

  Vyhodnocení pokračuje na dalších kapitolách. >>>

 • Kruh

  Jste přátelská osoba a vynikající týmový hráč, který se vždy stará o ostatní. Nikdy neodmítnete někomu pomoc, pokud je v nouzi. Patříte k sangvinikům, kteří rádi hovoří, a jste rádi, když vás lidé poslouchají. Na druhou stranu dokážete výtečně naslouchat a býváte tmelícím prvkem rodiny či kolektivu. Někdy upadáte do splínu či depresí, ale jen proto, že si pouštíte lidi moc blízko k sobě. Musíte se naučit některé věci pouštět, abyste dosáhli harmonie. Tvrdý byznys pro vás moc není.

  Autor: iStock
 • Trojúhelník

  Jste ambiciózní osoba, která považuje kariéru za životně důležitou. Máte vlastnosti vůdce, proto se ve vedoucích pozicích cítíte dobře. A i když jste s kolegy na stejné úrovni, vždy máte tendenci s nimi soutěžit. Někdy jednáte cholericky a dokážete vybuchnout, když nejdou věci podle vašeho. Víte ale, jak se správně rozhodnout, a umíte poskytnout dobré rady. Jste energičtí a dokážete rychle analyzovat situaci. Někdy neumíte přiznat chybu a nesnášíte omezení. Jinak jste velmi charismatičtí a máte velký šarm, což na vás lidé oceňují. Vaším heslem je: Teď a tady, žádné včera ani zítra.

  Autor: iStock
 • Obdélník

  Vybrali jste si obdélník? Pak jste často velmi nerozhodní – v práci, v milostných vztazích i v rodině. Je to symbol nízkého sebevědomí. Jste také nepředvídatelní a vaši blízcí často nevědí, co od vás mohou čekat. Jeden den jste plní energie a nápadů, další den jste zklamaní, melancholičtí a naštvaní na celý svět. Nestabilita je vaší hlavní slabinou, ale existují způsoby, jak s tím bojovat. Jste také zvídaví a snadno absorbujete nové informace.

  Autor: iStock
 • Cik Cak

  Pokud jste si v našem testu vybrali právě tento tvar, pak je jasné, že jste doslova nabití kreativitou a emocemi. Vždy se snažíte najít ve všem kreativní přístup a řešení. Máte spoustu nápadů, kterými lidi kolem sebe zásobujete, a vypadá to, že v tomto směru jste naprosto bezkonkurenční. Máte taky velké charisma, které přitahuje zejména opačné pohlaví. Nesnášíte nudu a vaším mottem je: Já to chci zkusit.

  Autor: iStock

   

   

   

Autor: aši
Klíčová slova:  test osobnostiastrologie
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy