Video placeholde

Na Mlýnku: Jedno z nejlepších espress v Praze dostanete v Kafematu

Jaroslav Slámečka je spoluzakladatel pražírny Candycane coffee a vloger na 365 Cups of Coffee. Do světa kávy se ponořil před více než pěti lety. Dnes je lektorem kávových kurzů, o kávě přednáší, píše a ze všeho nejraději ji pochopitelně pije. Kdo jiný by nám tedy měl představit ty nejlepší kavárny a doporučit, co si v nich objednat!

V nedávném výzkumu, který vedli američtí a britští vědci, vyšlo najevo, že pití kávy snižuje riziko předčasného úmrtí – u žen o 7 %, u mužů dokonce o 18 %. Nebyl to ledajaký výzkum, trval šestnáct let a jen v Evropě sbíral údaje od více než půl milionu dobrovolníků.

Takže pokud milujete kávu, máte další argument, proč si ji dopřávat. Tělo i duše si prostě umějí říct o to, co jim dělá dobře.

A pokud se pídíte po tom, kde kávu umějí připravit opravdu skvěle, jste na správném místě. Jaroslav Slámečka vás provede těmi nejlepšími kavárnami a doporučí, co si kde objednat. Dnes se s ním vydejte do dejvické kavárny Kafemat, ve které umějí udělat jedno z nejlepších espress v Praze.

Video placeholde

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Doporučujeme

Načíst další články