Jaké duchovní zvíře odpovídá vašemu znamení? Objevte ho a změňte svůj život!

4. května 2020 • 06:00
 • Jaké duchovní zvíře odpovídá vašemu znamení? Objevte ho a změňte svůj život!

  Každé znamení zvěrokruhu má své duchovní zvíře, které je víc než rodinný mazlíček. Je to vaše součást a měli byste se pokusit ho v sobě objevit. Jakmile najdete své duchovní zvíře, můžete zcela radikálně změnit svůj život k lepšímu.

  Beran: Gazela

  Berani, vaším spřízněným duchovním zvířetem je gazela. Povaha Berana krásně zapadá do povahy gazely. Oba jsou asertivní, sebevědomí, odvážní, průkopníci a vždy jdou do všeho po hlavě. I gazela jde tváří tvář svým strachům a chybám.

  Gazela Gazela Autor: iStock
 • Býk: Slon

  Býci, vaším duchovním zvířetem je slon. Jako býci jste silní, houževnatí, mužní, odolní a tvrdohlaví, zatímco slon je majestátní, velkolepý, orientovaný na skupinu a má taky dobrou paměť. I Býci si pamatují všechno – a dlouho. Oba jste teritoriální a má ochranitelské pudy. Když se ocitnete v nepříjemných situacích, vyrazíte, a když někdo získá vaši důvěru, stane se součástí vaší skupiny.

  Slon Slon Autor: iStock
 • Blíženci: Liška

  Blíženci, vaším duchovním zvířetem je liška. Jste zastoupeni dvojčaty, která reprezentují dualitu. Právě dualita je forma vaší interakce, transakce, výměny a komunikace. Jste také známí tím, že jste vtipní a přizpůsobiví. Lstivá liška je vaším spřízněným zvířetem, protože je chytrá, plná energie a zvídavosti. Chvíli vám trvá, než někomu začnete zcela důvěřovat, ale jakmile se tak stane, budete přátelé na celý život.

  Liška Liška Autor: iStock
 • Rak: Králík

  Raci, vaším duchovním zvířetem je králík. Konflikty se vám opravdu nelíbí, jste velmi citliví a milující, máte rádi klid a pohodu. Zároveň jste pečující a v případě nebezpečí vyrazíte pomoci. Králík je vaším spřízněným zvířetem, protože jsou někdy nepřátelští, pokud vycítí nebezpečí. V takovém případě vyskočíte jako blecha a schováte se do díry, kde je bezpečí.

  Králík Králík Autor: iStock
 • Lev: Páv

  Lvi, vaším duchovním zvířetem je páv. Jako lvi milujete uznání a obdiv, chcete být středem pozornosti, podobně jako páv. Barevné peří páva vyjadřuje kreativitu, ostražitost, ochranu a probuzení. Páv pomáhá zesílit vaši expresivitu, potřebu lásky a kreativitu.

  Páv Páv Autor: iStock
 • Panna: Veverka

  Panny, váš spřízněný duch je veverka, která se vztahuje k vašemu hlavnímu povahovému rysu – organizovanosti. Jste plaché, vynalézavé a tiché, což se týká i veverek, které jsou obdařeny vynalézavostí pro přežití. Veverky jsou také dobrým příkladem pečlivosti, pozornosti k detailům a vaší schopnosti dívat se na věci z lepší stránky.

  Veveerka Veveerka Autor: iStock
 • Váhy: Leopard

  Váhy, vaším duchovním zvířetem je leopard. Vaše znamení je charakterizováno snahou dosáhnout harmonie, ale zároveň také nerozhodností v tom, co máte udělat. A to i přestože vám někdo řekne, ať uděláte právě to.V tom se velmi podobáte leopardovi, protože ani jemu nikdo „neříká“, co by měl udělat. Oba reprezentujete schopnost vidět věci černé i bílé.

  Gepard Gepard Autor: iStock
 • Štír: Had

  Štíři, vaším spřízněným duchovním zvířetem je had. Vždy se snažíte dozvědět se co nejvíc informací, ale pak si je necháte pro sebe, abyste je mohli použít k přesvědčování ostatních. Ve spojení s hadem uvnitř vaší osobnosti jste také symbolem poznání.

  Had Had Autor: iStock
 • Střelec: Opice

  Střelci, vaše duchovní zvíře je opice. Milujete cestování a dobrodružství. Opice s vámi docela dobře ladí, protože i její mozek je zvědavý na všechno kolem ní. Ráda poznává nové věci, nelíbí se jí nuda, je zvědavá, přátelská, chytrá, zábavný a taky přizpůsobivá. Přesně jako vy.

  Opice Opice Autor: iStock

 • Kozoroh: Sova

  Kozorozi, vaším spřízněným duchovním zvířetem je sova. Oba jste skvělí v tom, jak zvládnout jakékoli protivenství. Umíte bojovat a nebojíte se jít tam, kam potřebujete, abyste dosáhli svých cílů. Vaše vysoká inteligence je spojena se sovou, protože i sova je moudrá a vždy najde cestu ven z temnoty. Neplýtváte časem ani věcmi, a vždy dokážete vše využít ve svůj prospěch. Jste silní a nebojíte se překážek.

  Sova Sova Autor: iStock

 • Vodnář: Úhoř

  Vodnáři – vaším duchovním zvířetem je úhoř, což dává smysl, protože Vodnář je velmi úzce svázán s vodou. Rádi shromažďujete znalosti a informace a díváte se do budoucna. Minulost neřešíte a necháte ji odtéct jako vodu. Úhoř představuje vaši schopnost netradičního pohledu na svět.

  Úhoř Úhoř Autor: iStock

 • Ryby: Delfín

  Ryby, vaším duchovním zvířetem je delfín. Máte ve svém znamení dvě ryby plovoucí různými směry, což představuje mystiku. Máte hodně snů a snažíte se tyhle sny skutečně prožít. Někdy jste ale až moc velcí snílci, kteří sny preferují před realitou. Jako delfín, savec v oceánu, musíte být stále schopní dýchat i na povrchu a žít ve obou světech. Stejně jako delfíni jste i vy inteligentní, intuitivní, hraví a komunikativní. 

  Delfín Delfín Autor: iStock

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy