Horoskop 2021: Co čeká jednotlivá znamení podle Ravena Argoniho?

22. prosince 2020 • 06:00
Co přinese rok 2021?
Co přinese rok 2021? • Foto: istock.com

Tento rok nám dal všem dost zabrat a řada z nás už s nadějí vyhlíží ten následující. Jste zvědaví, co vás čeká? Budou vám hvězdy přát a dočkáte se konečně splnění toho, co si nejvíce přejete? Můžete se vrhnout do nových plánů, nebo vás čekají překážky? Horoskop pro každé znamení připravil Raven Argoni. Najděte si to své a zjistěte, co čeká právě vás!

Beran

Během první poloviny roku se Berani nemusejí obávat žádných dramatických zvratů ani v práci, ani v oblasti financí. Co je čeká dále? Více najdete v následujícím článku: 

Býk

V jedné oblasti čekají Býky jisté komplikace. Bude to práce, zdraví nebo vztahy? To vám řekne Raven Argoni zde:

Blíženci

Rok 2021 bude pro Blížence znamenat jistotu v jedné oblasti. Bude to práce, vztahy, nebo zdraví? Podívejte se na následující text:

Rak

Pro Raky jsou důležité vztahy s rodinou i přáteli. Co přinese rok 2021 v této oblasti a co v práci? Na co by si Raci měli dávat zvláštní pozor? Dozvíte se zde:

TIP NA VIDEO: Podívejte se, jak přeje láska lidem ve znamneí raka.

VIDEO Adam Balažovič, Martina Boháčová

Lev

Rok 2021 přinese Lvům dobrodružství. V jaké oblasti? To prozradí Raven Argoni v následujícím článku:

Panna

Panny milují, když jsou věci uspořádané a když nemusí čelit žádné nejistotě. Přinese jim následující rok dobré zprávy? Čtěte zde:

Váhy

Většina z nás se těší, že příští rok se vrátíme k takovému životu, jaký jsme znali dříve. Co čeká Váhy? Máte se připravit na změny? Dozvíte se zde:

Štír

Co přinese Štírům nadcházející rok? Čeká je nová práce nebo nový partner? To už se dozvíte v tomto textu:

Střelec

Střelci se mohou na rok 2021 těšit. A na co konkrétně? Budou to vztahy, finance, nebo zdraví? I pro ně má odpověď Raven Argoni:

Kozoroh

Kozorozi mají rádi plány a díky nim si poradí s případnými komplikacemi. Čeká je rozmach a úspěch, hlavně v jedné oblasti. Ve které? Čtěte v tomto článku:

Vodnář

Vodnáři patří k optimistickým znamením, a tak se pravděpodobně nadcházejícího roku nebojí. Ale občas jim komplikuje život jedna věc. Jaká? Čtěte zde:

Ryby

Na co se mohou těšit Ryby? Co říkají planety o jejich vztazích, práci a zdraví v roce 2021? To vše se dozvíte od Ravena Argoniho zde:

Zajímá vás, jak je na tom vaše znamení a láska obecně? S kým vám to bude klapat a s kým ne?

 

 

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy