Bytový design: 5 trendů do obýváku, ložnice i kuchyně. Inspirujte se!

16. ledna 2020 • 06:00
michaelalankaskel.com
michaelalankaskel.com • Foto: Michael Alan Kaskel

Chcete trochu zútulnit obývací pokoj, nově vymalovat ložnici nebo si pořídit nějaké nové dekorace? Máme pro vás tipy na letošní trendy, díky kterým bude váš byt či dům vypadat jako z katalogu!

Modré stěny i dekorace

Barvou roku je podle institutu Pantone odstín Classic Blue, která se výrazně propíše nejen do módního odvětví, ale také bude hlavním trendem v bytovém designu. Zkuste klasicky modrou vymalovat jednu stěnu v ložnici nebo v obývacím pokoji. Kombinujte ji s kontrastní bílou, která dodá interiéru námořnický styl. Pokud je pro vás modrá zeď přeci jen moc velká změna, vsaďte na drobné modré dekorace, jako jsou vázičky, květináče nebo třeba stolní lampičky. 

Květinové tapety

Možná máte ještě teď v živé paměti, jak jste se pracně tapet zbavovali, a nechcete o nich ani slyšet. Dnes ovšem seženete tapety, kterých se zbavíte poměrně snadno, až vás omrzí. Nejvíce frčí barevné květinové na jedné stěně v ložnici, koupelně nebo předsíni. Tak co? Troufnete si?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Is it normal that I'm jealous of my little girl's bedroom? 😂While I might be putting off designing my own master bedroom, I sure had fun bringing Brooklyn's room together. Isn't that how it always seems to go as a parent though? Those little ones always come first 💕 #brookeandlou⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📷: @spacecrafting_photography⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #bhilivebeautifully #sharemysquare #howyouhome #showmeyourstyled #decorcrushing #everydayibt #currentdesignsituation #localhomes #sharemystyle #roomhints #prettylittleinteriors #inspotoyourhome #makehomeyours #pocketofmyhome #thehappynow #flashesofdelight #interior2you #ighome #homedecor #interiors #interiordesign #designinspo #girlsbedroom #wallpaper

Příspěvek sdílený Bria Hammel Interiors (@briahammelinteriors),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

One of the best parts of our job is making even the tiniest of spaces feel special and unique. For the powder bathroom of our #KSCityReno project, a playful wallpaper and beautiful @dunesandduchess mirror did the trick. 🌿💙 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📷: @aimeemazzenga⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #bhilivebeautifully #powderbathroom #bathroomdesign #waterclosetwednesday #bathroomdecor #bathroominspo #sharemysquare #howyouhome #showmeyourstyled #decorcrushing #everydayibt #currentdesignsituation #localhomes #sharemystyle #roomhints #prettylittleinteriors #inspotoyourhome #makehomeyours #pocketofmyhome #thehappynow #flashesofdelight #interior2you

Příspěvek sdílený Bria Hammel Interiors (@briahammelinteriors),

Bílo-dřevěné kuchyně

Pokud zrovna zařizujete kuchyň nebo přemýšlíte o rekonstrukci, nejoblíbenější barevnou kombinací pro několik let bude bílá s dřevem. Zatímco předchozí roky byla rozhodně nejpopulárnější kombinací bílá, černá a zlatá, od letoška je válcují přírodní materiály. Vsaďte na dřevěné poličky, skříňky, šuplíky, úchytky nebo třeba háčky. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

All about those cozy vibes for lower levels 💛Love the nod to the classic farmhouse style of this home with the shiplap throughout the bar area. Add natural wood shelves and simple timeless accessories and you have a warm and inviting space that all your guests will love to hang out in. 👌🏻⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📷: @spacecrafting_photography⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Builder: @sd_customhomes⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Architect: Royal Oak Designs⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Cabinetry: @regalwoodcabinets⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #bhilivebeautifully #shelfie #finditstyleit #thatsdarling #livethelittlethings #showmeyourstyled #decorcrushing #myoklstyle #handmademodernhome #apartmenttherapy #howwedwell #ehdweekendmakeover #sharemysquare #howyouhome #showmeyourstyled #decorcrushing #everydayibt #currentdesignsituation #localhomes #sharemystyle #roomhints #prettylittleinteriors #inspotoyourhome #makehomeyours #pocketofmyhome #thehappynow #flashesofdelight

Příspěvek sdílený Bria Hammel Interiors (@briahammelinteriors),

Patina

Pokud se vám líbí vintage nábytek a dřevěné dekorace, které vypadají jako babičce, budete nadšení z toho, že v letošním roce frčí patina, kterou si můžete vytvořit i sami doma. Tento je jako dělaný na chalupu, jejíž interiér tak jednoduše proměníte v pohádkové místo. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I have my Christmas jammies on, Bing & Frank on the radio, & a cup of peppermint flavored coffee poured because I’m finally pulling my Christmas decor out today!!! I felt totally inspired last weekend by the vendors at @oldhousevintagemarket so it made me SO excited to start decorating! P.S this scene is from the talented @brooklynfinds . I wanted her entire booth 😍. I mean, those mirrors! . . . . . . . . . . . . . . #antiquefurniture #antiquemarket #oldhousevintagemarket #ohvminfluencer #holidayohvm #vintagemarket #junkinfinds #antiquefinds #farmhousedecor #chippygoodness #homedecor #homedecorblogger #diydecor #decoronabudget #decoronadime #christmasdecor #christmasinspo #farmhousechristmas #christmastime🎄 #christmasdecorations

Příspěvek sdílený The Farmhouse Story | Carly (@thefarmhousestory),

Ratanový a proutěný nábytek

Ratanová nebo proutěná křesílka jsme si oblíbili jako zahradní nábytek. Ale od letošního roku patří mezi stylový interiérový nábytek. Kombinujte je s klasickými sedačkami a židlemi a přidejte na ně polštářky barevně sladěné s celým pokojem. Výsledek je úžasný!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hudson Valley Charm 💘 A look inside @ThisOldHudson - our rentable creative studio and weekend escape.

Příspěvek sdílený ZIO AND SONS | Hudson + NYC (@zioandsons),

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy