Akce v prosinci. Vyrazte za hudbou, designem i erotikou ještě za tepla

Vánoce se rychle blíží, ale než se zakousnete do vanilkových rohlíčků a sbalíte kufry na hory, zajděte načerpat tu správnou energii a vánoční inspiraci na tyhle prosincové akce.

Rozhodně do předvánočního času patří spousta dekorací, příjemná hudba, pohádkové příběhy a spousty emocí, vášní a lásky. Kde jinde pohladit svou duši a poladit oko než tady.

1. Vánoční trhy na Staromáku

Kdy: 1. prosince 2018 od 10:00 – 6. ledna 2019 do 22:00

Kde: Staroměstské náměstí i Václavské náměstí Praha

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí Praha 2018

Krásu a atmosféru adventního tržiště v centru Prahy ocenil tentokrát prestižní americký týdeník US News & World Report. Ten je zařadil ve své cestovatelské rubrice mezi deset nejhezčích na světě, takže byste si rozhodně neměli nechat ujít oslavy vánočních svátků v Praze, které se ponesou v duchu tradic a lásky k přírodě, ale zásluhou moderních technologií budou mít nádech 21. století. Centrum metropole se oblékne do přírodních prvků s živými stromky i vůní jehličí a bílé střechy prodejních domků navodí zimní atmosféru. Po celou dobu konání trhů si můžete užít program na velkém pódiu na Staroměstském náměstí. Prodejní domky s širokým produktovým sortimentem budou otevřeny na všech náměstích každý den od 10 do 22 hodin. Některé stánky s občerstvením budou otevřeny denně od 10 hodin až do půlnoci.