Kate a Meghan se sladily do vínové a připomněly nám, proč tuhle barvu milujeme! | Ženy.cz
 


Kate a Meghan se sladily do vínové a připomněly nám, proč tuhle barvu milujeme!

23. listopadu 2018 • 06:00
Kate a Meghan nám připomněly nejoblíbenější barvu podzimu a zimy • Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate a vévodkyně Meghan se zpravidla snaží své outfity na oficiální akce barevně odlišit, tentokrát se však obě vzácně shodly na odstínu bordó  a připomněly nám, proč se bez této barvy už řadu let neobejde žádný podzimní a zimní šatník.

Možná to byla náhoda, možná se jen měly vévodkyně lépe domluvit, každopádně ve středu obě  Meghan i Kate – zamířily za svými povinnostmi v barevně sladěných outfitech. Kate na Londýnskou univerzitu v kostýmku francouzské značky Paule Ka. Meghan do komunitní kuchyně v západním Londýně, která vznikla loni po ničivém požáru věžového domu Grenfell, a pro změnu ve vínovém kabátě oblíbené americké značky Club Monaco. Pod něj si oblékla šaty se sametovým límečkem stejné značky.

Vévodkyně Kate v kostýmku Paule Ka Vévodkyně Kate v kostýmku Paule Ka Autor: Profimedia.cz
Vévodkyně Meghan v kabátu a šatech Club Monaco Vévodkyně Meghan v kabátu a šatech Club Monaco Autor: Profimedia.cz

Ať to vévodkyně z Cambridgevévodkyně ze Sussexu tušily nebo ne, tahle shoda vyvolala módní pozdvižení a tak trochu i nostalgii po oblíbeném odstínu. Vínová, ačkoli ji letos upozaďují jiné barvy, je zkrátka podzimním a zimním evergreenem a není divu. Jednak působí luxusně a jednak si dobře rozumí s hřejivými materiály, jako jsou vlna, kašmír, kůže, samet, manšestr nebo kožíšek, které pozvedá na novou úroveň. 

Také milujete odstíny vínové? Podívejte se, jaké kousky jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí. 

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy