..

.. Zdroj: SAZKA

Zařiďte si letos opravdu bohaté Vánoce díky losům od Sazky

Že se s losy od společnosti Sazka skutečně vyhrává, je známá věc. Skoro jistou výhru můžete mít i s vánočními losy, se kterými si lze setřít až 7 milionů korun, nadupaný auťák nebo dovolenou snů.

Stírací losy se těší stále větší popularitě a jak se blíží Vánoce, jejich obliba ještě stoupá. Aby také ne, když například los Vánoční zlatá rybka nabízí 99% pravděpodobnost výhry. I proto se tak můžou stát nejen vaší malou radostí na cestě z trafiky nebo pošty, ale i skvělým dárkem pro vaše blízké.

Zlatá šupina naděluje 30 tisíc ještě dřív, než přijde Ježíšek

Pojistěte si štěstí a darujte malé štěstíčko v podobě Zlaté šupiny všem svým blízkým, přátelům a kamarádům. Jestli navíc nejíte kapra, je Zlatá šupina přesně pro vás. Los můžete dát pod talíř místo opravdové šupiny, hodí se ale i jako jmenovka na stůl.

V každém losu se pod stírací plochou kromě částek ukrývají i malá poselství. A co když právě ve vašem tiketu bude s poselstvím i jedna z třiceti výher ve výši 30 tisíc?

..
.. | Zdroj: SAZKA

Vánoční přání splní sen o milionu korun

Se stíracím losem Vánoční přání můžete své blízké překvapit a potěšit hned dvakrát. Kromě prostoru pro vepsání osobního věnování totiž toto přání ukrývá také stírací los s možností vyhrát až milion korun.

V emisi Vánočních přáních jsou navíc ukryté hned dvě takto vysoké výhry. Jestli vás už omrzela klasická přání, která se běžně posílají, s přáním a losem v jednom určitě chybu neuděláte.

Vánoční zlatá rybka ukrývá 7 milionů, auto i zájezd

Hledáte los, kde je skoro stoprocentní, že vyhrajete? Už nemusíte, protože je to Vánoční zlatá rybka. S pravděpodobností jedna ku 1,00004 si můžete být skoro na sto procent jisti, že na vás pod fólií nějaká výhra bude čekat. A právě díky výherní pravděpodobnosti je Vánoční zlatá rybka od Sazky králem mezi všemi stíracími losy, které si v Česku můžete koupit.

Nejen vysoká pravděpodobnost, se kterou se vyhrává, ale také hlavní ceny jsou víc než lákavé. Pokud budete mít dostatek štěstí, los vám přinese až 7 milionů korun.

Co by to ale bylo za Vánoční zlatou rybku, kdyby plnila jen jedno přání? Kromě sedmi milionů jsou v hracím poli ukrytá také auta, a to Kodiaq, Octavia nebo Rapid, či poukaz na zájezd. Tak neváhejte, nadělte svým nejbližším Vánoční zlatou rybku a splňte i ta největší přání. Stírat losy můžete i online přímo na webu Sazky.