Je vaše soulmate? 6 nejlepších přátelských dvojic podle znamení | Ženy.cz
 


6 perfektních přátelských dvojic: Kdo je vaše soulmate?

6. září 2021 • 06:00
 • 6 perfektních přátelských dvojic: Kdo je vaše soulmate?

  Každé znamení zvěrokruhu má jedinečnou úroveň kompatibility s jiným znamením zvěrokruhu, pokud jde o přátelství a porozumění. Dokonce existují dvojice, které jsou pro sebe ideální. Které znamení je spřízněnou duší toho vašeho?

  Beran a Štír

  Štíři jsou svéhlaví lidé, přítel ve znamení Berana jim pomůže stát nohama pevně na zemi a být otevřený novým názorům. Štíři jsou věrní, spolehliví a pečující. Svého věčně zmateného přítele Berana podpoří a v případě potřeby při něm budou stát jako skála.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Beran VIDEO Videohub
 • Býk a Ryby

  Vždy tu budou jeden pro druhého, umí skvěle udržet tajemství a respektovat hranice toho druhého. Chápou se navzájem jako nikdo jiný a nikdy se nezradí.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Býk VIDEO Videohub
 • Kozoroh a Blíženci

  S Blíženci je stejně jako s Kozorohy legrace a věří v opravdové, dlouhotrvající přátelství. Oba pevně věří, že s přítelem je třeba trávit volný čas a také věří v celoživotní přátelství stejně cenné, jako pokrevní svazek.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Kozoroh VIDEO ABL
 • Lev a Střelec

  Lidé narození ve znamení Střelce a Lva mají obvykle stejný temperament. Oba jsou silní, mají vlastní názor a rádi žijí život naplno. Každý nový den je pro ně výzvou.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Lev VIDEO Videohub
 • Váhy a Vodnář

  Rádi se baví, užívají si a konzultují své názory na uspořádání společnosti. Jsou to idealisté, tráví hodiny diskusemi a plány,  jeden druhého v ničem neomezují.  

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Váhy VIDEO Videohub
 • Rak a Panna


  Rak Pannu uklidňuje, ona jeho zas motivuje. Panny potřebují místo, kde klidně spočinou, a pečlivý, systematický a přitom velmi laskavý Rak jim poskytne péči a do jisté míry jejich průraznost a otevřenost obdivuje.
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Rak VIDEO Videohub

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy