...

... Zdroj: iStock.com

Čtyři znamení, která patří k největším bojovníkům. Jste to i vy?

Ve zvěrokruhu najdeme čtyři znamení, která jsou emocionálně silná a racionální. Vždy mají kontrolu nad svými emocemi a jen zřídka spatříte jejich smutnější stránku. Pokud budou tito lidé uvrženi do těžké situace, přizpůsobí se a nikdy neztratí svou tvář. Jsou odhodláni projít každou těžkou situací a vyhrát tvrdé bitvy jako skuteční válečníci.

Býk

Býci jsou mentálně nejsilnější, extrémně odhodlaní a "mají tvrdou palici". Mohou být hozeni do jakékoli těžké situace, ale jsou poslední, kteří by se vzdali. Neopustí bojiště, aniž by zkusili svést bitvu, a jakmile spatří nějakou výzvu, ujistí se, že do toho půjdou s energií a plnou parou. Jejich tah na bránu vede často k tomu, že se jich lidé téměř bojí. Zároveň ale jejich silnou a nezdolnou vůli nesmírně obdivují.

Video placeholde

Další znamení najdete na následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Vodnář

Toto znamení zvěrokruhu je extrémně agilní a psychicky silné. Tito lidé jsou dynamičtí, flexibilní a mají schopnost rychle reagovat na změny. Mají smysl pro porozumění lidskému chování a snadno překonávají špatné zkušenosti. Zažívají toho dost, ale vždy dokážou svést s každou výzvou čestný boj, aby překonali sami sebe.

Video placeholde

Pokračování 3 / 4

Štír

Štír je znamení, které je velmi tajuplné a málokdy ukazuje ostatním emoce mimo svou komfortní zónu. Někdy jsou Štíři příliš chladní a drsní, ale to je pouze pro to, aby potlačili svoje emocionální potřeby. Dokážou prožívat bolest a jsou schopni snést cokoli, protože to považují za důležitý aspekt života. Působí tak trochu jako masochisté, kteří si libují v překonávání těžkostí.

Video placeholde

Pokračování 4 / 4

Lev

Lvi mají silnou vůli, pokud jde o zvládání náročných situací. Dokážou zvládnout a vydržet téměř cokoli, protože mají neuvěřitelnou odolnost a vytrvalost. Mají také velkou duševní výdrž, aby překonali špatné fáze, a jen zřídka ukazují okolnímu světu svoji slabou stránku. Lvi jsou v kterékoli situaci králové, kteří neskloní hlavu před ničím.

Video placeholde