Čtyři znamení, která patří k největším bojovníkům. Jste to i vy? | Ženy.cz
 


Čtyři znamení, která patří k největším bojovníkům. Jste to i vy?

2. srpna 2021 • 06:00
 • Čtyři znamení, která patří k největším bojovníkům. Jste to i vy?

  Ve zvěrokruhu najdeme čtyři znamení, která jsou emocionálně silná a racionální. Vždy mají kontrolu nad svými emocemi a jen zřídka spatříte jejich smutnější stránku. Pokud budou tito lidé uvrženi do těžké situace, přizpůsobí se a nikdy neztratí svou tvář. Jsou odhodláni projít každou těžkou situací a vyhrát tvrdé bitvy jako skuteční válečníci.

  Býk

  Býci jsou mentálně nejsilnější, extrémně odhodlaní a "mají tvrdou palici". Mohou být hozeni do jakékoli těžké situace, ale jsou poslední, kteří by se vzdali. Neopustí bojiště, aniž by zkusili svést bitvu, a jakmile spatří nějakou výzvu, ujistí se, že do toho půjdou s energií a plnou parou. Jejich tah na bránu vede často k tomu, že se jich lidé téměř bojí. Zároveň ale jejich silnou a nezdolnou vůli nesmírně obdivují.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení – Býk VIDEO Videohub

  Další znamení najdete na následujících kapitolách. >>>

 • Vodnář

  Toto znamení zvěrokruhu je extrémně agilní a psychicky silné. Tito lidé jsou dynamičtí, flexibilní a mají schopnost rychle reagovat na změny. Mají smysl pro porozumění lidskému chování a snadno překonávají špatné zkušenosti. Zažívají toho dost, ale vždy dokážou svést s každou výzvou čestný boj, aby překonali sami sebe.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení – Vodnář VIDEO Videohub
 • Štír

  Štír je znamení, které je velmi tajuplné a málokdy ukazuje ostatním emoce mimo svou komfortní zónu. Někdy jsou Štíři příliš chladní a drsní, ale to je pouze pro to, aby potlačili svoje emocionální potřeby. Dokážou prožívat bolest a jsou schopni snést cokoli, protože to považují za důležitý aspekt života. Působí tak trochu jako masochisté, kteří si libují v překonávání těžkostí.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení – Štír VIDEO Videohub
 • Lev

  Lvi mají silnou vůli, pokud jde o zvládání náročných situací. Dokážou zvládnout a vydržet téměř cokoli, protože mají neuvěřitelnou odolnost a vytrvalost. Mají také velkou duševní výdrž, aby překonali špatné fáze, a jen zřídka ukazují okolnímu světu svoji slabou stránku. Lvi jsou v kterékoli situaci králové, kteří neskloní hlavu před ničím.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení – Lev VIDEO Videohub

   

   

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy