5 znamení, která mají hodně silnou intuici. Jste to i vy?

11. července 2021 • 06:00
 • 5 znamení, která mají hodně silnou intuici. Jste to i vy?

  Když jsou lidé intuitivní, dokážou vycítit nebo pochopit situaci bez jakéhokoli vědomého důvodu. A většinou mají pravdu. Zde je tedy 5 nejintuitivnějších znamení zvěrokruhu v astrologickém horoskopu. Patříte mez ně?

  Rak

  Raci jsou na prvním místě seznamu. Jsou to vysoce intuitivní lidé, kteří dokážou něco vycítit instinktivně bez jakéhokoli uvažování. Lidé si s nimi rádi povídají, protože Raci dokážou pochopit emoce druhých bez jakéhokoli vysvětlování.

  Tip na video: Co čeká jednotlivá znamení v létě? Odpovídá astroložka.
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové VIDEO Videohub

  Rak Rak Autor: iStock

 • Ryby

  Po Racích to budou vždycky Ryby, které jsou skutečně intuitivní. Většinou se řídí svou intuicí, když tvoří. Naslouchají jí a vzniká něco neobvyklého. Ke své inspiraci tedy vlastně nepotřebují žádné vnější zdroje. Jsou to citliví lidé, kteří svou kreativitu získávají z hlubokých myšlenek.

  Ryby Ryby Autor: iStock
 • Štír

  Štíři jsou jako detektor lži. Pokud před nimi něco tajíte, stejně to vycítí a poznají, že lžete. Před Štíry je tedy díky jejich intuici nemožné něco skrýt. Jsou sebevědomí a je těžké je oklamat.

  Štír Štír Autor: iStock

  Tip na video: Jak si přičarovat spokojenou dovolenou?
  Magie na cesty. Jak si přičarovat spokojenou dovolenu se šťastným návratem domů podle Helen Stanku VIDEO Adam Balažovič/BPŽ

 • Váhy

  Váhy jsou intuitivní a vždy si uvědomují, co se kolem nich děje. Všimnou si složitosti situace a snaží se chránit. A díky svému pozitivnímu přístupu k životu dokážou zůstat optimistické i při vnímání důsledků situace.

  Váhy Váhy Autor: iStock
 • Kozoroh

  Kozorozi jsou pečliví. Než udělají krok dopředu a naslouchají své intuici, aby se vyhnuli jakýmkoli problémům a pastem. Dokážou vycítit, kdy si s nimi lidé zahrávají.

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy