24 nejlepších (nejenom měkkých) dárků pro filmové a seriálové maniaky!

Někdo si nákupy vánočních dárků užívá, jiný je protrpí, protože neví, čím svým blízkým udělat radost. Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli nějakého filmového nebo seriálového fandu, který neustále dokola vypráví o tom, jak je Darth Vader nejepičtější padouch světa, nebo už posedmé sjíždí všechny série Přátel, víme, co mu rozhodně pod stromečkem udělá radost!

Na první pohled se zdají ponožky, hrneček nebo tričko jako obyčejný dárek bez nápadu. Ovšem, když jsou tyto věci s motivem oblíbeného filmového nebo seriálového hrdiny, je to hned něco jiného. Tak třeba hrneček na kávu, který vypadá jako sevřená pěst vazouna Hulka, nebo tričko s potiskem kultovního filmu Pulp Ficition– tak přesně takové dárky filmoví nebo seriáloví fanoušci ocení.

Vybrali jsme pro vás v obchodech i na e-shopech drobné i větší dárky s motivy oblíbených filmů nebo seriálů, jako jsou Star Wars, snímky z dílny Marvel, Harry Potter, Hra o trůny nebo třeba Stranger Things. A jestli si nejste jistí, který film zbožňuje váš blízký, rozhodně nic nezkazíte vědomostní filmovou hrou nebo poukázkami do kina, kam vás třeba vezme s sebou a zasvětí vás do své "filmové posedlosti".

Tipy na dárky najdete v galerii: