Stranger Things: 5 věcí, které víme o třetí sérii!

Pokud paříte mezi miliony fanoušků hororového trháku Stranger Things, určitě už se nemůžete dočkat třetí série. Dobrá zpráva je, že už se na ní pracuje, špatná ovšem, že se jí dočkáme až v příštím roce. Už teď ale známe pár podrobností, na které se v pokračování můžeme těšit. 

Třetí série bude dějově posunutá

Třetí série nebude dějově navazovat tam, kde skončila druhá. Tvůrci počítají s tím, že mladí hrdinové rychle dospívají, a rozhodně nechtějí, aby hráli o několik let mladší postavy, než jak ve skutečnosti vypadají. Ve třetí sérii tak budou Will, Dustin, Mike, Lucas i Mad Max v prvním ročníku na střední škole Hawkins High School. Z roku 1984 skočíme do roku 1985, akorát ještě nevíme, kam přesně.

Will si trochu oddechne

Tvůrci prozradili, že Willa nechají ve třetí sérii trochu vydechnout. Neprojde si peklem potřetí za sebou. S problémy se bude potýkat i tak, ale hlavním "smolařem" bude tentokrát někdo jiný...

Dozvíme se více o Billovi

Maxin nevlastní násilnický bratr Bill, který se stal největším záporákem druhé série (pravděpodobně i Demodogs byli divákům milejší), je stále velkou neznámou. Ve třetím pokračovaní se o Billovi, který má zálibu ve rvačkách a šikanování dětí, dozvíme konečně něco víc.

Znovu se objeví "sestra" Eleven

Nevlastní sestra Eleven Kali (Eight), se kterou vyrůstala v laboratoři, bude mít ve třetí sérii také svůj prostor. Tvůrci zatím nepotvrdili (ovšem fanoušci jsou si téměř jistí), zda-li se ve třetí sérii objeví i zbylých devět "sourozenců" z laboratoře.

Třetí série bude předposlední

Tvůrci seriálu prozradili, že podle všeho bude mít Stranger Things čtyři série. Později řekli, že ani pátá série není nereálná. Dobrou zprávou je, že neplánují ze Stranger Things udělat nekonečný seriál typu Lost (Ztraceni). To bychom se také mohli dočkat toho, že se to všechno šerifovi Hopperovi zdálo, když se "zdunil" po náročném dni na stanici.