Deepika Padukone

Deepika Padukone Zdroj: shutterstock.com

Olga Kurylenko
Emma Watson
Rihanna
Keira Knightley
Emilia Clarke
9
Fotogalerie

Nejkrásnější ženy světa prozrazují triky, jak mít krásnou pleť

Pro tyhle ženy je krása velmi důležitá. Sice mají své vizážisty, ale dokáží se o sebe postarat i bez nich. Mají tváře jak ze škatulky a nemusí používat make-up. Prozradily nám své triky, jak mít krásnou pleť i bez pomoci specialistů.

Olga Kurylenko: Pro krásu je důležité pozitivní myšlení

Olga Kurylenko
Olga Kurylenko | Zdroj: shutterstock.com

Okouzlující herečka a zároveň modelka má pleť jako z porcelánu. Sedmatřicetiletá ukrajinská rodačka si dříve myslela, že je v pořádku nosit hodně make-upu, připadalo jí to úplně normální. Od chvíle, kdys e poprvé podívala do Paříže a nějakou dobu tam žila, aplikuje pravý opak. Možná právě díky tomuto stěhování má dodnes bezchybnou pleť. Její zdraví životní styl prý ale spočívá hlavně v pozitivním myšlení. jelikož v dětství zažila se svou matkou bídu, váží si teď toho, že má co jíst, a nijak se nehlídá.

Emma Watson: Jemná síla ženskosti

Emma Watson
Emma Watson | Zdroj: shutterstock.com

Ze statečné čarodějky Hermiony vyrostla úspěšná a sebevědomá žena. Emma je sice stále mladičká, ale taky chytrá, a tak nenechává nic náhodě. Je si dobře vědoma toho, že její tvář nebude navždy jako z alabastru jen tak. Sama říká, že o svou pleť pečuje více, než o cokoliv jiného. Hlavní roli pro ni hraje ochrana před sluncem, kde už nejde jen o krásu, ale i o zdraví. Tvrdí, že chránit pleť před slunečním zářením je to nejdůležitější. Co se týká líčení, sází na jemné růžové zdravíčko, které rozjasní tvář, a věří v sílu rtěnek a balzámů na rty.

Rihanna: Hydratovat a čistit

Rihanna
Rihanna | Zdroj: shutterstock.com

Barbadoská sexy diva s neuvěřitelnou dávkou sexappelu a pozitivní energie má své fanoušky po celém světě. Za to, že je krásná snad v každé situaci, vděčí několika produktům. Na její snědý a sametově hebký obličej není třeba make-up, Rihanna to řeší trochou bronzeru. O to více experimentuje s barevnými stíny na oči a rtěnkami. A co by poradila všem ženám? Hydratovat, čistit, hydratovat a znovu hydratovat.

Keira Knightley: Nesahat na obočí

Keira Knightley
Keira Knightley | Zdroj: shutterstock.com

Britka patřící mezi nejlépe placené herečky světa se proslavila hlavně rolí Elisabeth v Pirátech z Karibiku. Tvrdí, že Angličané sází více na přirozenost než Američané. „Kdysi mi někdo řekl, že jen špatná vizážistka vám bude chtít vytrhat obočí," řekla v rozhovoru pro anglický InStyle magazín s tím, že si na své obočí nenechá sáhnout. Miluje také balzámy na rty, které skvěle hydratují, a do společnosti nejraději nosí červenou rtěnku. Nejdůležitější podle ní je, aby i přes make-up bylo vždy znát, že jste to opravdu vy.

Meryem Uzerli: Dokonalé nalíčení

Německá rusovlasá herečka, jejíž vlasy vypadají vždy skvostně. Meryem je má nejraději různě vlnité a jakoby lehce rozcuchané. Její vždy dokonale nalíčené modré oči přitahují, světe div se, hlavně pánské publikum. Sexy zrzka se sice narodila v Německu, ale má turecké kořeny. Není tedy divu, že si zakládá na krásné vizáži a není tolik otevřena přirozenému looku jako například dívky z Anglie. To ostatně dokazují jak fotografie ze společenských akcí, tak z jejího soukromí.

Emilia Clarke: Ať žije vazelína

Emilia Clarke
Emilia Clarke | Zdroj: shutterstock.com

Okouzlující Britka září od roku 2011 ve slavných sériích Hry o trůny. Brunetka s příjemně výraznými rysy obličeje si rozhodně zaslouží být zařazena mezi ty nejkrásnější. Říká, že si nikdy netrhala obočí, jednou dokonce prozradila, že pro rafinovaný pohled upravuje obočí vazelínou. Nezbývá, než to vyzkoušet. Kvůli množství make-upu a světlům, která zatěžují její pleť při natáčení, se naučila používat hypoalergenní produkty značky Perricone MD. Pochvaluje si především jejich oční krém.

Taylor Swift: Trocha make-upu

Taylor Swift
Taylor Swift | Zdroj: shutterstock.com

Americká zpěvačka a textařka se nepyšní jen bohatou blond hřívou, roztomilými pihami, ale také perfektní postavou. Zdálo by se, že často cvičí. Na to je prý ale moc líná a doufá, že jí vždy bude stačit pohyb při natáčení videoklipů. Navíc miluje jídlo, vařit i jíst. Co se týká pleti, Taylor té své dává zabrat víc než dost. Líčí se téměř denně, ráda má alespoň lehký make-up a hezky upravené vlasy. Cítí se tak lépe a připadá si krásnější.

Deepika Padukone: Pravidelná péče

Deepika Padukone
Deepika Padukone | Zdroj: shutterstock.com

Tato třicetiletá herečka a modelka je přesným ztělesněním indické krásky s typicky tmavými vlasy i očima. Sametově hladká pleť už ale tak samozřejmá není, a tak o ni musí Deepica řádně pečovat. Jejím pravidelným rituálem je hydratace a čistění pleti. Zdá se vám to banální? Také že je. Ruku na srdce - kdo z nás si občas neřekne „Dneska na to kašlu"? Mimo práci se snaží vyhýbat make-upu, aby její pleť mohla dýchat.

Sandra Bullock: Naplněný život

Sandra Bullock
Sandra Bullock | Zdroj: shutterstock.com

Tato americká diva má za sebou padesáté narozeniny a nedá se říct, že by to na jejím obličeji bylo znát. Není to tím, že by celý život nic nedělala. Svou hereckou kariéru započala v roce 1987 a od té doby je v jednom kole. Tajemstvím její krásné pleti je krém VitaFirm, který je kombinací kyseliny hyaluronové a vitaminu C. Pětkrát týdně cvičí, sází na své oblíbené zelené smoothie a v neposlední řadě je šťastnou dvojnásobnou mámou. Máte pocit, že se něco takového nedá zvládnout? Slečna Drsňák s tím problém nemá.

Článek připravila redakce časopisu OK! Magazine.