Vybavte se na podzim baretem nebo kloboukem. Tyhle jsou nejvíce trendy!

Oblíbila jste si přes léto stylové slaměné klobouky nebo praktické kšiltovky? Ani na podzim se nemusíte pokrývek hlavy vzdát. Vybavte se aktuálními trendy barety, elegantními i sporty chick kloboučky. 

Bad hair day? Příliš jednoduchý outfit, který potřebuje oživit? Tak přesně proto je dobré se na podzim vybavit kloboukem nebo baretem, které za vás snadno oba problémy vyřeší. A letošní podzim kloboukům přeje víc než kdy dříve.

V módě je, stejně jako loni, ale v mnohem větší míře, takzvaný bucket hat. Menší klobouk, který svým tvarem připomíná kyblík. V letních variantách je většinou plátěný, v těch podzimních můžete vybírat z plstěných, koženkových, manšestrových nebo třeba vinylových.

Loading

Jsou tu ale i mnohem tradičnější a elegantnější verze klobouků. Do podzimu se (naštěstí) nepropsal letní trend obřích klobouků, pod kterými nejste ani vidět. Vybírat tak můžete z klasiky v podobě klobouků s širokou nebo naopak úzkou krempou a vysokou či nízkou střechou. Důležité je, aby vám perfektně padnul a cítila jste se v něm pohodlně. Když si troufnete, můžete sáhnout po klobouku zdobeném řetízky, korálky nebo vzorovanou stuhou. Počítejte ale s tím, že takový doplněk bude dominovat celému outfitu, který by měl být ideálně velmi střídmý.

Loading

Pokud vám klobouky zkrátka nic neříkají, třeba si oblíbíte barety, které jsou úzce spjaté s nadčasovou francouzskou elegancí. V nabídce notoricky známých módních řetězců aktuálně pořídíte především vlněné barety, ale dají se sehnat i koženkové, sametové nebo kašmírové. Co se týče barevných provedení, dominují tradiční podzimní tóny, jako jsou hnědá, cihlová, béžová, šedá a samozřejmě univerzální černá.

Loading

Tipy na barety a klobouky najdete v galerii: