Jak nosit baret: Inspirujte se u Margot Robbie nebo Rihanny! | Ženy.cz
 


Jak nosit baret: Inspirujte se u Margot Robbie nebo Rihanny!

30. srpna 2019 • 06:00
Influencerka Taylor LaShae • Foto: profimedia.cz

Stejně jako loni, tak i letos na podzim budou nejstylovější pokrývkou hlavy elegantní barety. Inspirujte se u slavných žen, k čemu a jak je nosit!

Barety jsou úzce spjaté s Francouzkami, které jimi podtrhují svůj šarm a eleganci. Ale už dávno nepotkáte stylové ženy s baretem jen v ulicích Paříže. Zamilovaly si ho i například skandinávské módní influencerky a také americké herečky i zpěvačky. Baret je zkrátka módním doplňkem, který by žádné milovnici módních trendů neměl na podzim chybět ve výbavě. 

V nabídce notoricky známých módních řetězců aktuálně pořídíte především vlněné barety, ale když pořádně zapátráte, najdete i koženkové, sametové nebo kašmírové. Co se týče barevných provedení, dominují tradiční podzimní tóny, jako jsou hnědá, cihlová, hořčicová nebo šedá. Letošní novinkou jsou i barety v pastelových odstínech růžové nebo třeba modré, které rozzáří každý podzimní outfit.  

Nebojte se baret nosit společně se streetwearovými kousky, doladit s ním outfit v pánském stylu nebo ho nasadit k pouzdrové sukni a elegantní halence. I když se to na první pohled nezdá, je neuvěřitelně univerzální!

Inspirujte se u slavných žen:

Herečka Margot RobbieHerečka Margot RobbieAutor: profimedia.cz

Influencerka Caroline DaurInfluencerka Caroline DaurAutor: profimedia.cz

Zpěvačka RihannaZpěvačka RihannaAutor: profimedia.cz

Herečka Lily CollinsHerečka Lily CollinsAutor: profimedia.cz

Tipy na nákupy najdete v galerii: 

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy