13 kousků ze zvířecími vzory, které budou na podzim víc cool než leopardí sukně!

Mánie zvířecích vzorů rozhodně nekončí, takže pokud jste fandové leopardích, tygřích nebo třeba hadích potisků, máte se i na podzim na co těšit! 

Leopardí vzor byl asi od začátku letošního roku nejvíce výrazný. A to především díky hedvábné leopardí sukni značky Réalisation Par, která raketovou rychlostí pobláznila celý módní svět. Letos v zimě ani na jaře nechyběla ve výbavě žádné slavné módní influencerce. Jednalo se sice o velmi výrazný kousek, ovšem na druhou stranu velmi snadno kombinovatelný. Stačilo obléknout černá rolák a kotníkové boty a stylový outfit byl na světě.

HTML box 53798

Nejen leopardí vzor, ale i ostatní divoké zvířecí vzory se tak během krátké chvíle a naprosto překvapivě staly jedním z pilířů šatníku. A ani v druhé polovině letošního roku to nebude jinak. Jen s tím rozdílem, že leopard bude lehce upozaděn a přední příčku nově obsadí hadí potisk. A přijde také ještě jedna novinka, která doplní tuhle "zvířecí rodinku". Bude to kraví vzor! Ano, čtete správně! Pokud se vám myšlenka okořenění outfitu westernovým motivem líbí, neváhejte a vyrazte do obchodů.

Tady jsou kousky, které budou na podzim populárnější než leopardí sukně: