Midi sukně se zvířecím potiskem jsou hit. Kde seženete ty nej?

Midi sukně se zvířecím potiskem sice působí jako výstřední kousek, ale jsou vlastně nesmírně vděčné. Stačí k nim černý oversize rolák a kotníkové boty nebo kozačky a stylový outfit je na světě.

Had, leopard, zebra, tygr – tohle kvarteto nabírá v roce 2019 na síle. Ať už působí dramaticky, pop-artově nebo spíš jako abstraktní linie a tečky, i letos jim chtě nechtě musíme věnovat pozornost. Ale raději chtě, třeba v podobě sukně, která se ostatně stala jakýmsi vlajkonošem trendu zvířecích vzorů – to když loni pobláznil módní svět hedvábný kousek značky Réalisation Par (to je ten leopard z úvodní fotografie).

Pokud vás tento trend láká, ale ještě potřebujete odhodit poslední zbytky studu, není nic jednoduššího než investovat do sukně s délkou do půli lýtek, která působí spíš elegantně než provokativně (na rozdíl třeba od leopardího topu nebo tygřích šatů). Velkým hitem jsou saténové nebo hedvábné sukně pouzdrového střihu, střihy do áčka mohou být zase ozvláštněné plisováním. A hlavu si nemusíte dělat ani se stylingem. Stačí basic rolák a klasické kozačky.

Kde právě teď koupíte stylovou sukni se zvířecím potiskem? Podívejte se do fotogalerie.