Zdráháte se nosit klobouk? Zkuste tento žhavý trend!

19. listopadu 2019 • 06:00
Street style v Miláně • Foto: Profimedia.cz

Klobouk je módní doplněk, který často obdivujeme, ale málokdy si ho troufneme nosit. Možná, že ten pravý okamžik přichází právě letos na podzim!

Klobouk je vlajka, štít, zbroj a odznak ženskosti. Klobouk tvoří rozdíl mezi tím, jestli nosíte oblečení, nebo outfit; je to rozdíl mezi tím být oblečená a ustrojená; je to rozdíl mezi tím, zda vypadáte přijatelně, nebo skvěle. Mít klobouk znamená být stylová, zářit, flirtovat, vzbuzovat žárlivost a všem mužům okolo dodávat víc mužnosti. Klobouk je prostě kouzlo,“ napsala o kloboucích spisovatelka Martha Sliter.

A letošní podzimní sezona vám v kloboukovém experimentování přeje. Do módy totiž znovu přišel takzvaný bucket hat: malý (anebo i trochu větší) klobouk tvarem připomínající kyblík. První vlaštovky jsme mohli vidět v letních kolekcích v mnoha barvách a provedeních. Podzimní variace mohou být plstěné nebo i z umělé kožešiny. Pro kloboukové otužování má ideální velikost. Vyzkoušíte ho?

Dior podzim/zima 2019-2020 Dior podzim/zima 2019-2020 Autor: Profimedia.cz

Kde právě teď koupíte trendy „bucket hat“? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

12 fotografií

Další skvělé články najdete v listopadovém vydání časopisu Moje psychologie. Kupte si ho v naší online trafice iKiosek.cz! Dnes objednáte, zítra už ho máte ve schránce. A doprava je zdarma.
Moje psychologie 11/19 Moje psychologie 11/19 Autor: Archiv Mojí psychologie

Autor: Barbora Šťastná
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy