Zdráháte se nosit klobouk? Zkuste tento žhavý trend!

Klobouk je módní doplněk, který často obdivujeme, ale málokdy si ho troufneme nosit. Možná, že ten pravý okamžik přichází právě letos na podzim!

Klobouk je vlajka, štít, zbroj a odznak ženskosti. Klobouk tvoří rozdíl mezi tím, jestli nosíte oblečení, nebo outfit; je to rozdíl mezi tím být oblečená a ustrojená; je to rozdíl mezi tím, zda vypadáte přijatelně, nebo skvěle. Mít klobouk znamená být stylová, zářit, flirtovat, vzbuzovat žárlivost a všem mužům okolo dodávat víc mužnosti. Klobouk je prostě kouzlo,“ napsala o kloboucích spisovatelka Martha Sliter.

A letošní podzimní sezona vám v kloboukovém experimentování přeje. Do módy totiž znovu přišel takzvaný bucket hat: malý (anebo i trochu větší) klobouk tvarem připomínající kyblík. První vlaštovky jsme mohli vidět v letních kolekcích v mnoha barvách a provedeních. Podzimní variace mohou být plstěné nebo i z umělé kožešiny. Pro kloboukové otužování má ideální velikost. Vyzkoušíte ho?

Kde právě teď koupíte trendy „bucket hat“? Podívejte se do fotogalerie.

Další skvělé články najdete v listopadovém vydání časopisu Moje psychologie. Kupte si ho v naší online trafice iKiosek.cz! Dnes objednáte, zítra už ho máte ve schránce. A doprava je zdarma.