Věčná inspirace: Nejkrásnější „vánoční” kabáty vévodkyně Kate

13. prosince 2020 • 06:00
Vévodkyně Kate a její nejkrásnější zimní kabáty • Foto: Profimedia.cz

Vévoda a vévodkyně z Cambridge absolvovali tento týden třídenní cestu vlakem po městech Velké Británie, kam přijížděli zatleskat lidem z první linie boje proti koronaviru. Protože je advent, dočkali jsme se i přehlídky nádherných kabátů v neodolatelných svátečních kombinacích. 

Vévodkyně Kate musí mít doma, tedy v Kensingtonském paláci, ohromnou šatnu a v ní neskutečné množství kabátů, které točí podle příležitosti. Pravdou však také je, že se v poslední době odklání od dívčího stylu a některé její modely nad kolena visí v šatně dál. Prostor naopak dostávají nové, vysoce elegantní kabáty v délce ke kotníkům, které jsou jednak velice trendy, jednak podtrhují štíhlou a vysokou postavu vévodkyně. Je evidentní, že Kate, která 9. ledna oslaví 39. narozeniny, dozrála v elegantní dámu, která svůj šatník přizpůsobuje nejen věku, ale i roli budoucí královny (ve které by ji mnozí nejradši viděli už nyní).

Co se týče stylingu, drží se královská ikona v bezpečných mezích očekávání. Je prosinec, budou Vánoce, dejme tam červenou, tartan, tmavě zelenou, kožíšek, také jeden vánoční svetr. Ale víte co? Ono to funguje. Stačí prostě přidat jeden vánočně laděný doplněk a klasický kabát rázem získá úplně nový, sváteční ráz.

Následníci trůnu během návštěvy Walesu Následníci trůnu během návštěvy Walesu Autor: Profimedia.cz

Červený od Alexandera McQueena tak Kate doplnila tartanovou šálou návrhářky Emilie Wickstead, která pro ni z této látky již dříve ušila sukni a letos i roušku. Jednořadý tmavozelený kabát s nádechem khaki Alexander McQueen zase doplnila bavlněnou tartanovou šálou značky York Scarves, která je překvapivě dostupná na Etsy. Zimní „hack“ předvedla i na smaragdově zeleném kabátě značky Catherine Walker, kterému tentokrát dodala límec z umělé kožešiny – překvapivě pasoval a za 72 eur je stále dostupný na e-shopu značky Troy London. 

Vévodkyně Kate během návštěvy hradu Windsor, kde s dalšími členy královské rodiny uctila zdravotníky za jejich práci během pandemie koronaviru Vévodkyně Kate během návštěvy hradu Windsor, kde s dalšími členy královské rodiny uctila zdravotníky za jejich práci během pandemie koronaviru Autor: Profimedia.cz

Galerie: Nejkrásnější zimní kabáty vévodkyně Kate

Fotogalerie

18 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy