Tohle nosila, když byla sama sebou: 20 méně známých outfitů Lady Di

8. prosince 2020 • 06:00
Princezna Diana se svými syny, princem Harrym a princem Williamem • Foto: Profimedia.cz

Zatímco díky poslední řadě seriálu The Crown (Koruna) ožívá mladá princezna Diana a její outfity z 80. let, z hlediska nositelnosti se spíše jeví zajímavějšími ty z devadesátek. Pojďte se podívat na ty méně známé.

Princeznu Dianu si v našich myslích často spojujeme s výrazným až opulentním módním stylem. Jako členka královské rodiny totiž měla být hlavně vidět, a tak na oficiální návštěvy oblékala spoustu nápadných barev a jejich kombinací, nemluvě o skvostných večerních róbách, z nichž mnohé dodnes vnímáme jako ikonické. Když ale trávila čas se svými syny, ať už na prázdninách nebo při pravidelném vyzvedávání ze školy, chtěla být především sama sebou. Tehdy sázela na mix jednoduché sportovní elegance, která může inspirovat i současné ženy

TIP NA VIDEO: Značka Off - White se inspirovala ze stylu princezny Diany a vytvořila tak krásnou kolekci.

VIDEO Youtube.com/FF Channel

V devadesátkách a zejména po odluce s princem Charlesem se pak naplno projevila princeznina slabost pro minimalismus. A zatímco dříve si ho mohla dovolit spíše při výběru doplňků či šperků, tentokrát mohla vsadit i na univerzální barvy a jednoduché střihy. Nová, sebevědomější verze Lady Di skvěle kombinuje pánský a ženský styl.

Princezna Diana Princezna Diana Autor: Profimedia.cz

Pilířem jejího post-charlesovského období jsou především blejzry, košile, roláky, džíny s páskem, lodičky na rozumném podpatku a luxusní kabelka (Diana milovala třeba kabelku značky Dior, která se po ní dodnes jmenuje Lady Dior). Diana si konečně také mohla dovolit střídmější barvy, a tak se její šatník zahalil do nadčasové kombinace, která osciluje mezi černou, šedou, béžovou, bílou a modrým denimem. Inspirujte se!

Fotogalerie: 20 méně známých outfitů princezny Diany.

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy