Vánoční outfity vévodkyně Kate: Opakovaně sází na dvě barvy

Vévodkyně Kate udává styl 365 dní v roce, prosinec nevyjímaje. Pro své charitativní aktivity, které před svátky vrcholí, i tradiční rodinné návštěvy mše v Sandringhamu vždy volí outfity, které jsou samy o sobě esencí Vánoc. Dokonce i Anna Wintour prohlásila, že pokud se chcete inspirovat, co si obléknout na svátky, podívejte se na vévodkyni Kate. 

Když si loni na vánoční party s rodinami vojáků oblékla vévodkyně Kate černý cardigan a midi tartanovou sukni od návrhářky Emilie Wickstead, vznikl prototyp dokonalého vánočního outfitu – tradičního a přitom ležérního. A inspirativního, protože červený tartan je pro Vánoce jako stvořený a dá se najít i v současných kolekcích módních řetězců.

2018: Vévodkyně Kate na vánoční party pro rodiny členů Královského letectva

O to víc nás zajímalo, co si na vánoční akce oblékne letos. Vévodkyně totiž na jaře tohoto roku změnila stylistku a určitý posun je znát. Některé její outfity mají zkrátka větší lehkost a šmrnc, jako třeba červené šaty návrhářky Alessandry Rich. Kate si je oblékla na natáčení unikátního pořadu A Berry Royal Christmas (bude se vysílat na BBC 1 16. prosince v 8:30), ve kterém společně se svým mužem a britskou kulinářskou ikonou Mary Berry peče vánoční dobroty pro charitu. Vévodkyně takto chce poděkovat a ocenit všechny dobrovolníky, kteří před Vánocemi neúnavně pracují ve prospěch potřebných.

HTML box 58256

Jen o pár dní později se Kate pro změnu stala patronkou charitativní organizace Family Action a společně s dětmi na farmě Peterley Manor pomáhala vybírat vánoční stromky. Pro tuto příležitost si opět oblékla oblíbenou vánoční kombinaci – zelený svetr značky Really Wild a lehkou červenou péřovku Perfect Moment. A právě na tyto barvy vévodkyně sází opakovaně.

Podívejte se do fotogalerie na prosincové outfity vévodkyně Kate v průběhu let.