Vánoční outfity vévodkyně Kate: Opakovaně sází na dvě barvy

8. prosince 2019 • 06:00
Vévodkyně Kate • Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate udává styl 365 dní v roce, prosinec nevyjímaje. Pro své charitativní aktivity, které před svátky vrcholí, i tradiční rodinné návštěvy mše v Sandringhamu vždy volí outfity, které jsou samy o sobě esencí Vánoc. Dokonce i Anna Wintour prohlásila, že pokud se chcete inspirovat, co si obléknout na svátky, podívejte se na vévodkyni Kate. 

Když si loni na vánoční party s rodinami vojáků oblékla vévodkyně Kate černý cardigan a midi tartanovou sukni od návrhářky Emilie Wickstead, vznikl prototyp dokonalého vánočního outfitu – tradičního a přitom ležérního. A inspirativního, protože červený tartan je pro Vánoce jako stvořený a dá se najít i v současných kolekcích módních řetězců.

2018: Vévodkyně Kate na vánoční party pro rodiny členů Královského letectva 2018: Vévodkyně Kate na vánoční party pro rodiny členů Královského letectva Autor: Profimedia.cz

O to víc nás zajímalo, co si na vánoční akce oblékne letos. Vévodkyně totiž na jaře tohoto roku změnila stylistku a určitý posun je znát. Některé její outfity mají zkrátka větší lehkost a šmrnc, jako třeba červené šaty návrhářky Alessandry Rich. Kate si je oblékla na natáčení unikátního pořadu A Berry Royal Christmas (bude se vysílat na BBC 1 16. prosince v 8:30), ve kterém společně se svým mužem a britskou kulinářskou ikonou Mary Berry peče vánoční dobroty pro charitu. Vévodkyně takto chce poděkovat a ocenit všechny dobrovolníky, kteří před Vánocemi neúnavně pracují ve prospěch potřebných. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

The Duke and Duchess of Cambridge have joined forces with cookery legend Mary Berry to prepare festive food 🎄 to thank all those working and volunteering over the Christmas period. Swipe 👉 for a taster of what to expect from 📺 A Berry Royal Christmas… 1. The Duke, Duchess and Mary, along with some very special guests including @nadiyajhussain host a Christmas Party to thank and acknowledge staff and volunteers from charities and organisations who will be working tirelessly over the Christmas period. 2. At @rhswisley Mary joins The Duchess behind the scenes to learn more about The Duchess’s commitment to the early years in raising the next generation of happy, healthy children. 3. The Duke and Mary visit @passagecharity, the UK’s largest resource centre for homeless and insecurely housed people, which has helped over 130,000 people in crisis through its resource centre, homelessness prevention projects and two innovative accommodation services. 4. At The Brink, the UK’s first dry bar set up by @actiononaddiction to provide a safe space for people who are suffering from addiction, The Duchess and Mary meet the inspiring people whose lives have been changed by the help and support of the charity. #ABerryRoyalChristmas | Monday 16th December | 8:30pm | @BBCOne Photos 📷 by @mattporteous / Kensington Palace

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Jen o pár dní později se Kate pro změnu stala patronkou charitativní organizace Family Action a společně s dětmi na farmě Peterley Manor pomáhala vybírat vánoční stromky. Pro tuto příležitost si opět oblékla oblíbenou vánoční kombinaci – zelený svetr značky Really Wild a lehkou červenou péřovku Perfect Moment. A právě na tyto barvy vévodkyně sází opakovaně. 

Vévodkyně Kate na stromkové farmě s dětmi Vévodkyně Kate na stromkové farmě s dětmi Autor: Profimedia.cz

Podívejte se do fotogalerie na prosincové outfity vévodkyně Kate v průběhu let. 

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy