Tepláky & kabát: Outfit, který se stal překvapivým hitem tohoto jara! | Ženy.cz
 


Tepláky & kabát: Outfit, který se stal překvapivým hitem tohoto jara!

23. února 2020 • 06:00
Street style v Miláně • Foto: Profimedia.cz

I když se v posledních letech móda výrazně otočila vstříc sportu a připustila, že například tenisky jsou vhodnou obuví na večírek nebo že mikina je skvělý protipól k plisované sukni, tepláky, alespoň ty dámské, se tak velkolepého přijetí nedočkaly. Až letos!

-->

Cestu jim přitom nejprve umetly paperbag kalhoty nebo džíny mrkvového střihu, které vrátily do hry ležérní siluetu ve stylu osmdesátek. A vzpomínáte, jak si loni v létě začaly módní influencerky zavazovat pásky u sandálů kolem nohavic? Tepláky v neposlední řadě posvětil i Karl Lagerfeld, který sice proslul citátem, že pořídit si je znamená osobní prohru a důkaz, že ztrácíte kontrolu nad svým životem, nakonec však i tento módní diktátor kapituloval a vpustil je do svých kolekcí. 

Jestli máte vůči teplákům rovněž výhrady, potěší vás, že ty letošní jsou hodně decentní. Žádné pruhy a nápisy, žádný sport, jen touha po lenošení, kterou nejlépe vyjádříte když si přes teplákovou soupravu (ideálně s příměsí kašmíru) ležérně přehodíte vlněný kabát a obujete k ní tenisky nebo klidně kozačky. Tento outfit byl k vidění i v rámci aktuálních fashion weeků, až se dá říct, že jde o novou jarní uniformu. Pravda, trochu ve stylu „vstala a šla“, ale má to své kouzlo. Pro pomalé víkendy jako stvořené!

Street style v MiláněStreet style v MiláněAutor: Profimedia.cz

Kde právě teď seženete stylové tepláky? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy