Tepláky & kabát: Outfit, který se stal překvapivým hitem tohoto jara!

I když se v posledních letech móda výrazně otočila vstříc sportu a připustila, že například tenisky jsou vhodnou obuví na večírek nebo že mikina je skvělý protipól k plisované sukni, tepláky, alespoň ty dámské, se tak velkolepého přijetí nedočkaly. Až letos!

Cestu jim přitom nejprve umetly paperbag kalhoty nebo džíny mrkvového střihu, které vrátily do hry ležérní siluetu ve stylu osmdesátek. A vzpomínáte, jak si loni v létě začaly módní influencerky zavazovat pásky u sandálů kolem nohavic? Tepláky v neposlední řadě posvětil i Karl Lagerfeld, který sice proslul citátem, že pořídit si je znamená osobní prohru a důkaz, že ztrácíte kontrolu nad svým životem, nakonec však i tento módní diktátor kapituloval a vpustil je do svých kolekcí.

Jestli máte vůči teplákům rovněž výhrady, potěší vás, že ty letošní jsou hodně decentní. Žádné pruhy a nápisy, žádný sport, jen touha po lenošení, kterou nejlépe vyjádříte když si přes teplákovou soupravu (ideálně s příměsí kašmíru) ležérně přehodíte vlněný kabát a obujete k ní tenisky nebo klidně kozačky. Tento outfit byl k vidění i v rámci aktuálních fashion weeků, až se dá říct, že jde o novou jarní uniformu. Pravda, trochu ve stylu „vstala a šla“, ale má to své kouzlo. Pro pomalé víkendy jako stvořené!

Street style v Miláně

Loading
Loading
Loading

Kde právě teď seženete stylové tepláky? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.