Módní ikony se shodují: Tahle košile tvoří perfektní základ šatníku roku 2020

9. února 2020 • 06:00
Gigi Hadid • Foto: Profimedia.cz

V bezčasí, kdy končí období slev a nové kolekce ještě neudeřily v plné síle, je ideální čas si dobře rozmyslet, jaké kousky si letos pustíte do šatníku. A my pro vás máme tip na jeden, který vás ve své jednoduchosti a současně variabilitě nadchne a jen tak nepustí. 

Modrá košile rovného střihu – nic nového pod sluncem, a přesto na ni letos budeme pohlížet jinak. Není totiž jen součástí korporátně minimalistického stylu, ale perfektně poslouží i jako základ pro bohémské outfity, jak dokládá přehlídka Dior pro jaro a léto, kde návrhářka Maria Grazia Chiuri použila modrou košili u desítky looků.

The Row jaro/léto 2020 The Row jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz
Dior jaro/léto 2020 Dior jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz

Ostatně, jak modrou košili nosit, názorně ukazují i návštěvnice přehlídek Dior. Alexa Chung vsadila na kontrast se sexy kůží a mini délkou, zatímco módní influencerka Sofia Sanchez de Betak vyladila k dokonalosti zmíněný bohémský look. 

Alexa Chung Alexa Chung Autor: Profimedia.cz
Sofia Sanchez de Betak Sofia Sanchez de Betak Autor: Profimedia.cz

A nesmíme zapomenout ani na otřepanou, ale stále platnou frázi, že modrá košile jde zkrátka perfektně k džínám. Teď už záleží jen na vás, jestli zvolíte s proužky, nebo bez a jestli ji navrstvíte NA (tílko, rolák...) anebo POD (pletenou vestu, šaty na ramínka...).

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Winter match

Příspěvek sdílený Leia Sfez (@leiasfez),

Kde právě teď koupíte kvalitní modrou košili? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.

Fotogalerie

10 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy