Módní ikony se shodují: Tahle košile tvoří perfektní základ šatníku roku 2020

V bezčasí, kdy končí období slev a nové kolekce ještě neudeřily v plné síle, je ideální čas si dobře rozmyslet, jaké kousky si letos pustíte do šatníku. A my pro vás máme tip na jeden, který vás ve své jednoduchosti a současně variabilitě nadchne a jen tak nepustí. 

Modrá košile rovného střihu – nic nového pod sluncem, a přesto na ni letos budeme pohlížet jinak. Není totiž jen součástí korporátně minimalistického stylu, ale perfektně poslouží i jako základ pro bohémské outfity, jak dokládá přehlídka Dior pro jaro a léto, kde návrhářka Maria Grazia Chiuri použila modrou košili u desítky looků.

Ostatně, jak modrou košili nosit, názorně ukazují i návštěvnice přehlídek Dior. Alexa Chung vsadila na kontrast se sexy kůží a mini délkou, zatímco módní influencerka Sofia Sanchez de Betak vyladila k dokonalosti zmíněný bohémský look.

A nesmíme zapomenout ani na otřepanou, ale stále platnou frázi, že modrá košile jde zkrátka perfektně k džínám. Teď už záleží jen na vás, jestli zvolíte s proužky, nebo bez a jestli ji navrstvíte NA (tílko, rolák...) anebo POD (pletenou vestu, šaty na ramínka...).

HTML box 60572

HTML box 60573

HTML box 60574

Kde právě teď koupíte kvalitní modrou košili? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.