Stylová do posledního detailu: Kde koupíte nejkrásnější kabelky na ples?

1 min čtení

1 min čtení

Plesové šaty už máte, stejně tak i střevíčky. Jakou ale na závěr zvolit kabelku, aby to všechno ladilo dohromady? Zkuste o tomto doplňku uvažovat jako o šperku a dopřejte si hodně lesku, třpyt a osobitý design.

Už z dob, kdy byla v médiích populární rubrika Módní policie, víme, že kabelka může celkový outfit buď odpálit do nebeských výšin, nebo veškeré předchozí úsilí shodit z piedestalu. Vyřešit tuto výzvu jednoduchým hranatým psaníčkem do ruky se přitom může minout účinkem, neboť móda posledních let si žádá větší invenci a sofistikovanost. Z kabelek se stávají spíše šperky, které mohou ladit s ostatními doplňky, čím dál častěji ale fungují i jako osobitý solitér. Na praktičnost zapomeňte, forma v tomto případě rozhodně převyšuje funkci. Do kabelky ve tvaru srdce od značky L’alingi se vám toho sice moc nevejde, na druhou stranu bude rozhodně poutat pozornost.

TIP NA VIDEO: Jaké barvy ovládnou módu v roce 2023?

Pokud si přece jen potrpíte na menší okázalost a větší praktičnost, vsaďte na mini kabelky, které můžete přehodit přes rameno. Ještě pohodlnější jsou modely s dlouhým crossbody řetízkem, které v případě potřeby nemusíte odkládat ani při tanci – ale pozor, také jejich design by neměl nechat nikoho na pochybách, že jde o doplněk do společnosti. Vítaný je metalický lesk, flitry nebo třeba perličky. Dostatečně slavnostním materiálem je satén, který v černé barvě nikdy nezklame, nicméně sluší mu i pastelové tóny včetně zelené nebo růžové. Mimochodem, barvy jsou rovněž samostatnou kapitolou. Zlaté a stříbrné tóny jsou bezpečnou variantou, která jde ke všemu. Co ale zkusit kontrastní kombinace – třeba zelenou kabelku k růžovým šatům, anebo párování tón v tónu?

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading